Puławy: Policjanci zatrzymali porywacza

O północy puławscy policjanci zatrzymali 35 letniego Piotra Ch. Mężczyzna wczoraj uprowadził swoją konkubinę i wywiózł w okolice wału wiślanego. Wpadł w nocy kiedy podjechali pod sklep.

Wczoraj przed południem dyżurny puławskiej Policji otrzymał informację o porwaniu. Świadkowie widzieli jak mężczyzna wciąga wbrew do samochodu młodą kobietę. Obydwoje odjechali czarnym VW Golfem w nieznanym kierunku. Od momentu zgłoszenia porwania puławscy policjanci prowadzili poszukiwania. Do działań zaangażowano służby prewencyjne oraz funkcjonariuszy operacyjnych.

Około północy policjantów zauważyli poszukiwany pojazd. Golf stał w pobliżu sklepu nocnego. Wewnątrz siedział poszukiwany 35 latek oraz zaginiona 22 latka. Obydwoje zostali przewiezieni do puławskiej komendy. Okazało się że zatrzymany wywiózł pokrzywdzoną w okolice wału wiślanego w Parchatce i tam ukrył się w zaroślach. Tam miał spożywać alkohol i środki odurzające. Podczas przeszukania samochody policjanci odnaleźli spakowane rzeczy osobiste. Zatrzymany tłumaczył, że chciał wyjechać za granicę celem ukrycia się przed grożącą mu karą pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

W chwili zatrzymania 35-latek miał w organizmie 0,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzona nie odniosła żadnych obrażeń ciała. Za bezprawne ograniczenie wolności innej osobie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9217zł -0.9%
  • GBP 4.9563zł 0.05%
  • EUR 4.4443zł 0.22%
  • CHF 4.0948zł -0.59%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online