Puławy: Nie żyje mężczyzna potrącony w nocy przez pociąg. Policjanci ustalają jego tożsamość

Minionej nocy pociąg osobowy potrącił w Puławach mężczyznę. Nie udało się ustalić tożsamości ofiary.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 22:50 w Puławach. Służby ratunkowe zostały powiadomione o potrąceniu człowieka przez pociąg. Na miejsce natychmiast skierowane zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że poszkodowany nie żyje. – Pociąg osobowy relacji Szczecin Główny – Lublin, tuż przed stacją Puławy Miasto, potrącił mężczyznę. Ofiara nie miała przy sobie żadnych dokumentów. W chwili obecnej trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora – wyjaśniała nam Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Przez kilka godzin ruch na szlaku kolejowym był utrudniony. Pociąg ze Szczecina przyjechał z dużym opóźnieniem. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

2017-02-14 09:29:58
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Cichobiorek cichodajek

  Z uwagi na takie okoliczności, gdzie trudno szanowne zwłoki zidentyfikować, powinno się magazynować kody genetyczne wszystkich nas w bazach danych policji.
  W takich np. zaprzyjaźnionych krajach jak USA badanie DNA robi się każdemu noworodkowi w kilka godzin po urodzeniu. Robi się też odciski stóp i rąk.

  • Studętkom jezdem to wiem że....

   Potrąconemu przez pociąg czasami trudno pobrać odciski palców bo trudno je znaleźć, dobrze, że nauka pozwala pobrać próbki DNA nawet z jednego włosa znalezionego na podwoziu pociągu.

  • „Nowy Porządek Świata”, więc niedługo zaczną chipować tam wszystkich ludzi…

   • Dyrdymałko prasowy

    Czipowanie Polaków (i Polek) nie zawsze byłoby skuteczne – wiesz pan, panie konkretny jak trudno byłoby znaleźć taki czip po likwidacji desperata przy pomocy pociągu?
    Zwłaszcza w zimie, kiedy taki czip mógłby się zawieruszyć w śniegu

 2. Coś często samobójcy wybierają akurat tory w Puławach.Może powinno się na długości kilku kilometrów wysoki mur postawić?

  • Chichotnik obywatelski

   Eee tam, zaraz mur – wystarczy zliberalizować Ustawę o posiadaniu broni przez Obywateli drugiego sortu – wtedy uciekanie w niebyt z tego świata stanie się bardziej humanitarne i nie będzie obciążać psychicznie ani kierowców, ani maszynistów.

   • Stu dwunasty niedorzecznik

    W Polsce to nawet rozstać się z życiem trudno.
    trzeba się uciekać do jakiś wymyślnych sposobów, kłaść się na tory, czy drogę nie bacząc, że można się wychłodzić na śmierć zanim nadjedzie pociąg, czy jakiś litościwy kierowca, co bardziej zdesperowani pukają się młotkiem po głowie, a inni nie bacząc, że rzeki pozamarzane, skaczą na lód i zamiast na cmentarzu lądują w szpitalach i w kilkusetosobowych kolejkach muszą czekać, aż zrealizuje się ich zamiar.

    • Dotychczasowa Ustawa o prawie do posiadania broni i amunicji pozwala je mieć tylko Obywatelom Pierwszego sortu, ale posiadają ją też przestępcy i niektórzy fanatycy posiadania broni z pośród Obywateli Drugiego sortu, którzy przy okazji policyjnych łapanek staja się przestępcami jeśli chociaż jedną sztukę amunicji posiadają, albo przedmiot przypominający broń, np. kosę osadzoną na sztorc, albo procę, czy cepy.
     Niedługo być może, będziemy musieli się starać o prawo posiadania noża kuchennego, stołowego oraz ich użycia.

 3. Chichotnik obywatelski

  Tak leżeć na torach, na śniegu i mrozie czekając aż pociąg nadjedzie… straszna śmierć.
  Ja poczekam na lato.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej