690 680 960

Puławy: Diler wpadł podczas rutynowej kontroli auta

Podczas rutynowej kontroli pojazdu w Puławach wpadł 22-letni diler. Mężczyzna miał plecak z narkotykami i wagę elektroniczną.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Puławscy policjanci podczas patrolowania miasta zatrzymali do kontroli na ul. Sieroszewskiego auto marki Hyundai. Za kierownicą pojazdu siedział 22-latek, mieszkaniec powiatu ryckiego. Podczas kontroli mężczyzna zaczął się agresywnie i arogancko zachowywać.

-W trakcie kontroli osobistej mężczyzny policjanci odnaleźli kilka niedozwolonych tabletek psychoaktywnych oraz kilkadziesiąt pustych woreczków strunowych. Ponadto w bazie danych sprawdzono telefon mężczyzny, który okazał się poszukiwany. Jego właściciel w październiku powiadomił o przestępstwie przywłaszczenia. W trakcie kontroli pojazdu policjanci odnaleźli plecak a w nim blisko 30 gramów amfetaminy oraz wagę elektroniczną – informuje podkom. Marcin Koper z puławskiej Policji.

22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty za posiadanie środków niedozwolonych, przywłaszczenie telefonu.

2014-12-30 10:26:43
(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. fątaś zwyczajny od szlafmycy

  Usłyszał zarzuty za posiadanie środków niedozwolonych, przywłaszczenie telefonu, a powinien jeszcze być rozgrzeszony za to, że podczas kontroli gówniarz zaczął się agresywnie i arogancko zachowywać

 2. fajny sylwek 🙂

 3. Cieć z Lubartowskiej

  Tak, za aroganckie, agresywne zachowanie wobec policjantów powinien być osobny paragraf, tak jak za ucieczkę z miejsca spowodowanej kolizji, a zwłaszcza wypadku.

  • albo jak za morderstwo, bo musi mieć nauczkę, że do swoich utrzymanków należy sie zwracać z nienależnym szacunkiem

 4. Co to k…wa jest ta rutynowa kontrola drogowa. Takie rzeczy tylko w tej kretyńskiej polsce.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas