690 680 960

Pseudokibic zdewastował taksówkę, groził kierowcy pozbawieniem życia. Włamał się do pięciu aut

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził pojazd taksówkarza, a następnie włamał się do pięciu zaparkowanych samochodów. Poszkodowani wycenili straty na blisko 15 tys. złotych. Zatrzymany to pseudokibic jednego z lubelskich klubów piłkarskich.

W miniony piątek jeden z taksówkarzy wiózł w rejon ul. Hutniczej 34-latka. Kiedy dojechał na miejsce zakończenia kursu i poprosił o zapłatę, mężczyzna oznajmił, że może zapłacić, ale tylko połowę. Pomiędzy mężczyznami doszło do słonej utarczki, która przerodziła się w szarpaninę. Pasażer zdewastował skodę i zagroził kierowcy pozbawieniem życia, a następnie napastnik uciekł.

Jak informują policjanci, w tym samym czasie sprawca uszkodził zaparkowane w pobliżu audi wybijając w nim szyby oraz uszkodził karoserię. Na tym jedna nie poprzestał i po drodze do domu włamał się do pięciu zaparkowanych pojazdów. Łupem 34-latka padły nawigacje i elektronarzędzia. Pokrzywdzeni właściciele oszacowali straty na łączną kwotę blisko 15 tys. zł.

Mundurowi ustalili dane sprawcy i zatrzymali go. Mężczyzna to dobrze znany policjantom pseudokibic jednego z miejscowych klubów piłkarskich, który już wcześniej wchodził w konflikt z prawem.

34-latek usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych. Za powyższe przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

2018-05-25 07:31:57
(fot. ilustr. lublin112.pl)

30 komentarzy

 1. A to męska cheerliderka. Chopacy z frajdy go nie zaspokoili to szukał na taksówkarza.

 2. Frustraci bez twarzy szaleją na forum

 3. Jak tylko motor gra to na ulicę wychodzą całe stada tego typu tępych prymitywów w źołto-niebieskich koszulkach. Snują się po ulicach jak wrzody i sprawiają że odbija mi się kolacja sprzed tygodnia.

 4. …doszło do słonej utarczki..?

 5. Wysłać na sybir,niech tam wybije szyby i wlanie się do lodu.
  Idiota jeden i baran

 6. I na co miejskie pieniadze ida, na takie bydlo. Zamknac klubi nie dac ani grosza bedzie spokoj

  • A co mają do tego pieniądze klubowe ? Weź ty wracaj do szkoły bo myśleć jeszcze nie umiesz

 7. A biegał w koszulce Ludzie Honoru .. kibice mOTORU, po tatarach

 8. Marzy mi sie takie prawo …”bezmózgie smieci powinni być utylizowane na miejscu przestępstwa ” ..ale wtedy cale rzesze sędziów czy adwokatow stracilo by robote i tak nigdy nie bedzie

 9. taka sytuacja mówimy o bohaterze odcinka, problemy z nawiązaniem kontaktów w normalnym świecie zmusiły osobnika o zamyślonej urodzie do izolacji ze strony społeczeństwa, lecz pewnego dnia spotkał kiboli i zobaczył ,że nie jest sam ,że ma w końcu rodzinę i mówią do niego bracie.

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas