Przyszedł do Domu Kultury, rzucił w dyrektorkę płynem do dezynfekcji. Groził, że ją pobije

Policjanci z Puław zatrzymali 62-latka, który najpierw wdał się w awanturę z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury, następnie zaatakował kierowniczkę. Mężczyzna odpowie również za kierowanie samochodem po pijanemu.

Do nietypowego zdarzenia doszło w czwartek przy ul. Lubelskiej w Końskowoli. Do zlokalizowanego tam budynku Gminnego Ośrodka Kultury przyszedł mężczyzna, który zaczął się awanturować z pracownikami. W pewnym momencie agresor chwycił pojemnik z płynem do dezynfekcji i rzucił nim w dyrektor placówki. Cały czas wyzywał dyrektorkę, a także groził jej pobiciem oraz naruszył nietykalność cielesną.

Pracownicy powiadomili o wszystkim policję. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, mężczyzny już nie było. W międzyczasie wyszedł on z budynku, wsiadł do samochodu i odjechał. Funkcjonariusze rozpoczęli jego poszukiwania. Informacja o tym trafiła do wszystkich patroli w okolicy. Niebawem volkswagena zauważyli i zatrzymali funkcjonariusze drogówki.

Badanie alkomatem wykazało, że 62-letni mieszkaniec Puław był pijany. Miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej celi do wytrzeźwienia. Po zebraniu materiału dowodowego i przesłuchaniu świadków, policjanci przedstawili mężczyźnie cztery zarzuty: znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej, gróźb karalnych oraz kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Na wniosek policji prokurator zastosował wobec 62-latka dozór policyjny, otrzymał on też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

(fot. GOK)

5 komentarzy

 1. Dziadek bardzo przeprasza za to, co zrobił. Już wytrzeźwiał i obiecuje przeprosić Panią Dyrektor a swoje prawo jazdy obiecuje wyrzucić na śmietnik. Dziadek nie jest złym człowiekiem, tylko strasznie głupim i nawet po niewielkiej ilości alkoholu dostaje małpiego rozumu. Bedziemy go bardziej pilnowac.

  • w więzieniu też go będą dobrze pilnować.

  • cieć jego m...ć

   Jeżeli dostaje małpiego rozumu to należy go izolować od społeczeństwa bo od alkoholu nie izoluje się jego. Jeżeli rodzina nie ma wpływu na niego to tylko naczelnik więzienia albo ordynator oddziału zamkniętego będzie miał wpływ na niego.

 2. Tylko o co on kręcił tą awanturę?????

 3. A to chuligan i moczymorda . Jeszcze z tego nie wyrósł? Siwe włosy do czegoś zobowiązują. Fe. Wstyd.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9764zł 0.6%
  • GBP 4.956zł 0.12%
  • EUR 4.4671zł 0.03%
  • CHF 4.2018zł 0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET