Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przysnął za kierownicą, po chwili ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne

Wczoraj rano na drodze S17 pojazd ciężarowy uderzył w bariery energochłonne. Jak się okazuje, przyczyną zdarzenia było zaśnięcie kierowcy.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godziną 7 rano na drodze S17, na wysokości miejscowości Sielce, na pasie w kierunku Warszawy. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o ciężarówce, która uderzyła w bariery energochłonne.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący ciężarowym renaultem zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w barierę energochłonną. Na skutek uderzenia od samochodu oderwał się zbiornik z paliwem, które wylało się na jezdnię. Ruch na drodze został wstrzymany. Policjanci kierowali pojazdy na objazdy.

Mężczyzna kierujący ciężarówką nie ucierpiał w zdarzeniu, był trzeźwy. Z ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej zasnął w trakcie jazdy. Został ukarany mandatem karnym. Utrudnienia na drodze S17 trwały kilka godzin.

(fot. Policja Puławy)

6 komentarzy

  1. Jacyś słabowici Ci kierowcy, jak nie zaśnięcie to zasłabnięcie. Może po prostu należy odłożyć smartfon i skupić się na drodze.

  2. No niestety wielu kierowców wczoraj musiało korzystać z objazdów. Na plus oznakowanie, tablice tuż przed zjazdem. Dobrze że nikomu się nic nie stało

  3. jakie bariery stuknal jak tylko zjechal napobocze pol metra?

  4. Mandat za taką zadymę! Jak się to ma do przekroczenia dozwolonej prędkości o 30km?

Z kraju