Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przypalał zapalniczką palce 8-miesięcznej córce. Teraz odpowie za znęcanie się

Radzyńscy policjanci zatrzymali 27- letniego mieszkańca ośrodka dla cudzoziemców. Mężczyzna podejrzany jest o to, że od września ubiegłego roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i trójką dzieci.

– W miniony czwartek dyżurny radzyńskiej komendy poinformowany został o tym, że na terenie ośrodka dla cudzoziemców funkcjonującego w powiecie radzyńskim doszło do popełnienia przestępstwa. Z relacji zgłaszającej wynikało, że mieszkający tam 27- latek znęca się fizycznie i psychicznie nad swoja żoną i trójką dzieci. Sprawa wyszła na jaw po tym jak dzień wcześniej mężczyzna przypalał palce najmłodszej 8 miesięcznej córki zapalniczką. Policjanci, którzy pojechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. 27- latek zatrzymany został do wyjaśnienia. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że mężczyzna znęcał się nad rodziną już od września ubiegłego roku. Wszczynał awantury, podczas których używał przemocy wobec żony i dzieci. 27- latek został przesłuchany i usłyszał zarzut – informuje asp. Barbara Salczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

W tej sprawie radzyńska komenda skierowała do prokuratury wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Prokuratura nie przychyliła się do wniosku i jako środek zapobiegawczy zastosowano dozór Policji. 27- latek wkrótce stanie przed sądem. Za popełnione czyny, zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

2014-02-25 09:38:16
(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Nie przychylili się do aresztu…czy nic ich nie uczy czy jak?Nie raz nie dwa taki palant w zemście za doniesienie wyrżną całą rodzinę albo pobił do nieprzytomności.Te sądy to o dupę potłuc.Za co my im płacimy?