Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przyjechali kupić papierosy z przemytu. Zostali pobici i okradzeni

Chełmscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał rozboju na mieszkańcach województwa mazowieckiego. Zatrzymany 23-latek poszukiwany był dwoma listami gończymi.

Policjanci z Chełma w ubiegłym tygodniu przyjęli zgłoszenie o rozboju na mieszkańcach województwa mazowieckiego. Poszkodowani przekazali policjantom, że umówili się telefonicznie na zakup papierosów z przemytu.

– W tym celu przyjechali do Chełma. Jednakże do transakcji nie doszło. Podczas spotkania z mężczyznami oferującymi sprzedaż, zostali przez nich zaatakowani i pobici. Napastnicy skradli przy tym pieniądze w kwocie 38 tysięcy złotych, po czym oddalili się – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Kryminalni wytypowali jednego ze sprawców. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Chełma. Mężczyzn został zatrzymany w piątek na terenie Lublina przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

23-latek był ścigany dwoma listami gończymi za rozbój i kradzież z włamaniem. Łącznie ma on do odbycie karę pozbawienia wolności w wymiarze ponad 5 lat. Mężczyzna trafił do aresztu na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

2018-03-19 13:53:33
(fot. Policja Chełm)

8 komentarzy

  1. Czy kodeks przewiduje jakiś bonus za usiłowanie paserstwa? 😉

  2. Pies go j… Niech zdycha w kryminalne. A tak na marginesie to kawał h …. z niego.

  3. Jakiś podkulony idzie ten chełmski kozak.

  4. Janusz spod budki z piwem

    R, jakiego paserstwa? Wracaj do szkoły!!!

  5. Po wyglądzie wieśniak. Skóra jasne, spodnie jeans, długie kudly. Typowy wiochmen .

  6. Może dystrybucja wpadła na kajdanki, a kasa potrzebna. Kieleckie CBŚ, zarekwirowało historyczną ilość 22 mln papierosów bez akcyzy.

  7. Czy trzeba było tej sprawy żeby zatrzymać poszukiwanego listami gończymi ? Ja ta sprawa wypłynęła to w trymiga go znaleźli 🙂

  8. szukali zza biurka,aby w teczce zgadzały się „kwity” ?