690 680 960

Przyczepy ze słomą stanęły w płomieniach. Kierowca zdołał uratować ciągnik (zdjęcia)

W trakcie transportu, zapaliła się przewożona na przyczepach słoma. W akcji gaśniczej brali udział strażacy z Woli Przybysławskiej i Garbowa. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około godziny 18 w miejscowości Przybysławice w gminie Garbów. Na drodze powiatowej prowadzącej od węzła Nałęczów do Woli Przybysławskiej zapaliła się przewożona na przyczepach słoma.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z OSP Woli Przybysławskiej i Garbowa. Kierowca zdołał w międzyczasie uratować ciągnik odpinając od niego przyczepy.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

(fot. nadesłane – Albert)

29 komentarzy

 1. Miastowe nie znajo

 2. albo kierowca palił albo pompa i wtryski do regeneracji i tyle w temacie

 3. Jak docisnął mocno ,czyli dawał dużo gazu ,to rzeczywiście mogły iskry lecieć z tłumika i zawinęło je ciągiem powietrza na przyczepę,przy takiej suszy mogła, któraś nie zgasnąć i spaść na wysuszoną na pieprz słomę ,a przy takim upale , mogło się niestety zacząć tlić i palić.

 4. Fundacja pomocy Niedacznikom z BMW

  zwarcie instalacji elektrycznej

 5. Krystian from Dżamajka

  A dziadek mowili żeby kunia nie sprzedawać. Kuniowi z tłumika czasem parę „szyszek” wypadnie ale nic się nie stanie chyba, że Woźnica wrażliwy

 6. Według mnie ustawka zrobiona pod ubezpieczenie a ze upał to moze sie nikt nie przyczepi.

 7. Właśnie zrobiłem test że słomą. Dałem gazu do spodu w C360 i iskry spadły na pustą przyczepę. Koniec tematu, pozdrawiam.

 8. Przyczyną mogło być wyrzucenie peta przez pseudo palacza brudasa co wyrzuca pety przez okno pojazdu.za takie zachowanie to powinni wszystkie pety wyzbierać w okolicy lub dowalić mandat z 10tys.

 9. Jazda z kiepem w pysku częsty widok u tego gospodarza. Jednak mu wcale się nie dziwię jak se browarka strzeli za stodołą to i zapali, bo jak wytrzymać z tako babo ma chłopina. Kto zna to wie.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas