Przez tydzień przebywała z martwym konkubentem. Sąsiedzi zaalarmowali policję, kiedy poczuli odór rozkładających się zwłok

Kiedy wydobywający się z mieszkania nieprzyjemny zapach z dnia na dzień stawał się coraz silniejszy, mieszkańcy powiadomili policję. Funkcjonariusze zastali w środku rozkładające się zwłoki. Sąsiedzi twierdzą, że do mieszkania cały czas przychodziła konkubina denata.

W poniedziałek w godzinach popołudniowych policjanci w jednej z kamienic przy ul. Lubartowskiej w Lublinie odkryli zwłoki mężczyzny. Znajdowały się one w stanie głębokiego rozkładu. Funkcjonariuszy powiadomili o wszystkim sąsiedzi, którzy nie mogli już znieść odoru, jaki wydobywał się z mieszkania.

Jak wyjaśniała nam jedna z mieszkających w kamienicy osób, nieprzyjemny zapach pojawił się już ponad tydzień temu. Na początku powiadomiona została administracja. Jednak sprawa nie została rozwiązana, zaś odór z dnia na dzień był coraz silniejszy. Mieszkańcy starali się zainteresować sprawą straż miejską. Ta jednak obecnie, po decyzji wojewody, nie zajmuje się tego typu sytuacjami. Ostatecznie postanowiono więc o pomoc poprosić policję.

Mieszkańcy tłumaczą, że nie sądzili, iż swąd może pochodzić z rozkładających się zwłok. Tłumaczą, że w mieszkaniu tym znajdowała się tzw. melina, jednak przebywała tam konkubina mężczyzny. Co więcej, kiedy któryś z sąsiadów zapytał ją, czego jej konkubent nie wychodzi na dwór, miała odpowiedzieć, że śpi.

Teraz sprawą zajmują się policjanci. Czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą na ustalenie, kiedy mężczyzna stracił życie oraz jaka była przyczyna jego śmierci.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

30 komentarzy

  1. „Co więcej, kiedy któryś z sąsiadów zapytał ją, czego jej konkubent nie wychodzi na dwór, miała odpowiedzieć, że śpi.” – To wieczny sen a że sąsiady nie dopytały to co innego…

  2. Wiecie ile pogrzeb kosztuje? Ja się dziwię, że takie przypadki nie są na porządku dziennym przy takich kosztach pogrzebu.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska