Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przewróciła się na rowerze, uderzyła twarzą o asfalt. Miała ponad 2 promie (wideo)

Nietrzeźwa 18-latka wsiadła na rower i ruszyła w drogę. Na jednym z rond w Łukowie młoda kobieta przewróciła się doznając obrażeń twarzy. Całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu.

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci z Łukowa otrzymali zgłoszenie o zakrwawionej rowerzystce. Policjanci po dojechaniu na miejsce, zastali młodą kobietę, a obok niej leżący rower.

18-letnia mieszkanka Łukowa była zdezorientowana, nie wiedziała co się z nią stało, nie potrafiła opisać żadnych okoliczności zdarzenia w którym uczestniczyła. Funkcjonariusze widzieli, że pokrzywdzona ma obrażenia twarzy, po chwili zaopiekował się nią personel medyczny.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, 18-latka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci nie odnaleźli jakichkolwiek śladów świadczących o potrąceniu młodej dziewczyny przez inny pojazd.

Po sprawdzeniu zapisu z monitoringu było już jasne jak doszło od wypadku. Pokrzywdzona dziewczyna jechała rowerem i sama przewróciła się na jezdni uderzając twarzą w asfalt. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną zdarzenia był alkohol. Wkrótce 18-latka stanie przed sądem. Grozi jej zakaz kierowania rowerami, wysoka grzywna, a nawet kara aresztu.

Policjanci ku przestrodze opublikowali zapis z kamer miejskiego monitoringu

(fot. wideo Policja Łuków)

15 komentarzy

  1. A gdyby był tor…. ; ))

  2. Grozi jej zakaz kierowania rowerami….. hehehe niech żyje egzekucja tego przepisu :))

  3. Widzę, że nie jedna osoba wie lepiej co się wydarzyło I jaka powinna być kara jednak myślę że to nie ta dziewczyna jest bezmyślna tylko osoby wypisujące te głupoty. Stało się co się stało, a wasze bezsensowne komentarze mogą spowodować większą krzywdę niż ten upadek….