Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Przewrócił się na łuku drogi, motorowerzysta trafił do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Zawieprzyce Kolonia doszło do wypadku z udziałem motorowerzysty. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16 w miejscowości Zawieprzyce Kolonia w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowych z udziałem mężczyzny kierującego motorowerem.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący jednośladem na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem i upadł na ziemię, w skutek czego doznał licznych obrażeń ciała.

Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku i udzielili poszkodowanemu mężczyźnie pomocy, a następnie przekazali go po opiekę zespołu ratownictwa medycznego, który zadecydował o przewiezieniu go do szpitala.

W działaniach brały udział dwa zastępy z OSP KSRG Spiczyn, zastęp z JRG Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej , zastęp z jednostki OSP KSRG Jawidz i Zawieprzyce Kolonia, zespół ratownictwa medycznego i policja. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Przewrócił się na łuku drogi, motorowerzysta trafił do szpitala (zdjęcia)

(fot. OSP KSRG Spiczyn)

4 komentarze

  1. A po co to tyle straż?

  2. Też o tym pomyślałem, ogłupieli?

  3. Pewnie jak zwykle wina pieszego co wtargnol pod pojazd

Z kraju

Polityka i społeczeństwo