Przemysław Czarnek i Michał Moskal wskazywali, kto dba o bezpieczeństwo kraju. „Pluli na mundury polskich żołnierzy i pograniczników”
18:34 05-08-2023 | Autor: redakcja
fot. lublin112.pl
18:34 05-08-2023 | Autor: redakcja
Obserwując te przedwyborcze wyciąganie wszelkich brudów, aż się boję co się będzie dziać, zanim PKW ogłosi ciszę wyborczą.
Miałem głosować na PiS, ale poprzez takich jak na zamieszczonej fotce, nawet jakbym miał stracić przyszłoroczną „trzynastkę”, zagłosuję na tego kto obieca rozwiązać Konkordat, żeby Polska , była Polską.
O przyszłorocznej „czternastce” nawet nie wspomnę, bo i tak pewnie nie dożyję (75).
Ledwo wstał stary dziad i smrodzi.
Też będziesz stary, jak dożyjesz starości, życzę tobie abyś w międzyczasie ogłady nabrał.
Ministry dowodzą generałami. CO TO JEST. między innymi Misiewicz
mundurowi przebierańcy dali popis parę dni temu „dzięki” nim mają bekę w NATO
Co za tępa propaganda. Liczebność sił zbrojnych powinna być dopasowana do możliwości państwa i zagrożenia. Jedno z najlepiej zorganizowanych państw graniczących z Rosją czyli Finlandia ma 5,5 mln ludności i 25 tyś armię. Dzięki jednak obowiązkowej służbie i ciągłemu szkoleniu, może zmobilizować w ciągu 72 godzin 300 tyś. przeszkolonych i dobrze wyposażonych żołnierzy. To tak jakby Polska mogła zmobilizować i uzbroić w 3 dni razie potrzeby 2 milionową armię. Śmiech na sali…
Małorolny niemot spod lubelskiej może przemawiać do mymłonów takich jak on gdzieś w stodole, ale nie w miejscu publiczny. Co na to zakłócanie porządku policja?
Bo ci żyłka pęknie z zazdrości że jesteś nikim.
Nauczyciel piszesz o sobie zapewne tępy pisowski trolu
A tobie pisze parówo pucybucie ryżego.
Nauczyciel ? Chyba chamek niedowalony nie znający intrpunkcji i ortografii. Cuchniesz nawet przez monitor.
Kolejny ćpun co mu nogi śmierdzą przy monitorze.
Totalna bzdura że PIS wydaje tyle miliardów na zbrojnia. PIS nie wydaje PIS się zadłuża na ogromne kwoty w Korei gdzie kupił czołgi robione z blachy po konserwach. Wystarczy poczytać portale militarne a wyjdzie że tak różowo w okularach PIS nie jest.
na tych portalach wszystko zależy kto płaci
Był ekspert co za karkanami lobbował – sławuś czy inny plastuś. Ledwo skończył podstawówkę i wielki ekspert od militariów
Chrum chrum chrum
kwi kwi kwi
Mamy kilka jednostek wojskowych jedną z nich była JW 1370 była to jednostka sprawdzająca sprawność dla młodych ludzi w mundurach. Minister który dekował się jako student, nie poznał i nie doświadczył , czym było WP