Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przemoczony 3-latek błąkał się po mieście. Jego matka była pijana

Jeden z mieszkańców Puław dostrzegł na ulicy 3-letnie dziecko. Było ono przemoczone i przemarznięte. Matka chłopca miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W sobotę około godziny 15 na ulicy Wólka Profecka w Puławach jeden z mieszkańców dostrzegł błąkające się dziecko. Chłopiec był przemarznięty i przemoczony, na sobie miał jedynie koszulkę, majtki i ciapki. Od razu powiadomiona została policja, na miejsce wezwano również zespół ratownictwa medycznego.

Mężczyzna, który znalazł 3-latka, oddał go pod opiekę pracownicy znajdującego się tuż obok Domu Samopomocy Środowiskowej. Policjanci zajęli się poszukiwaniem opiekunów. Szybko udało im się odnaleźć miejsce zamieszkania dziecka. Przed blokiem zastali matkę chłopca. Kobieta była pijana.

Badanie alkomatem wykazało, że 37-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Co więcej była agresywna i wulgarna. Twierdziła, że od 2 godzin szuka swojego syna, a policji nic do tego. W domu znajdowało się zaś bez żadnej opieki drugie dziecko kobiety. 37 – latka została zatrzymana, trafiła do policyjnej celi. Odpowie ona za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia oraz znieważenie funkcjonariuszy.

(fot. lublin112)

35 komentarzy

 1. Megilub masz rację ,co z tych tabunów dzieci zaniedbanych jak one jedynie powielą byt niewydolnych rodziców … Zamiast 500+ powinny być darmowe posiłki w szkołach , podręczniki itp. a tak patologia ma za co pić .

 2. Co ma te…pe dzieci temp… starych 500 plus do tego że ktoś jest alkoholikiem? Alkoholikiem nie zostaje się z dnia na dzień a 500 zł nic do tego nie ma.

  Ale ludzie puści jak wy niestety tego nie zrozumiejà. Idźcie głosujcie na Rafalka może po wygranej wybierze wam szambo z pod bloków bo takie temp….aki raczej nie dorobily się własnych domów.

  • molu,to chyba jasne i logiczne ma za co chlać do roboty iśc nie musi,on nie mysli,że rachunki,że kredyt,ze buty trzeba kupić,jemu państwo na chlanie i słoninę da

   • W doopie byłeś goowno widziałeś.
    Jeśli 500+ jest powodem alkoholizmu w społeczeństwie to dlaczego w każdym domu z dwójką/trójką/^ dzieci nie ma patologii? Przecież tyle kasy miesięcznie od rządu i pracować nie muszą?

    • chyba ty widziałeś tylko tyle,rodzina z dwójka czy trójka to nie patologia,zazwyczaj każdy tam pracuje,a z piątką siedzą obydwoje w domu i czekają na 25 go,plus opieka da,dal takich ludzi to duża kasa,kiełbasa za 3 zł i smalec,łachy ze sklepu chińskiego wielkich ambicji tacy nie mają,a chyba ty to goowno widziałeś,jak dla ciebie 1000 zł to duża kasa

    • i wyborca pis to ta sama osoba