690 680 960

Przejeżdżała przez obwodnicę, zderzyła się z motocyklistą. Duże utrudnienia w ruchu na krajowej 19

Na drodze krajowej nr 19 doszło do kolejnego dzisiaj wypadku. Na obwodnicy Lubartowa motocyklista zderzył się z pojazdem osobowym.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 18 na drodze krajowej nr 19, na obwodnicy Lubartowa. W rejonie skrzyżowania z ul. Nowodworską zderzyły się trzy pojazdy – motocykl i dwa osobowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki poruszając się obwodnicą, uderzył w bok citroena, którego kierująca przejeżdżała na wprost przez obwodnicę. Po zderzeniu citroen uderzył jeszcze w jeden pojazd, oczekujący na wjazd na skrzyżowanie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Poszkodowany motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W rejonie wypadku występują spore utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

30594895_1705593902811072_7640210326629122048_n

2018-04-09 18:54:26
(fot. Freehol Pomoc Drogowa, nadesłane Michał)

43 komentarze

 1. es ,coś ty się tej obwodnicy czepił ? jak a przeklęta ? zwykła dobra droga ,widoczność w kazdym miejscu dobra …tylko upośledzonych za kierownicą coraz wiecej …a ci nawet na autostradzie spowodują wypadek

  • Nie życzę ani tobie, ani twojej rodzinie, ani też nikomu z bliskich ci osób, żebyś się znalazł/a po jednej lub po drugiej stronie tego wydarzenia. Łatwo się hejtuje i ocenia zza ekranu nie mając pojęcia o tym co tak naprawdę tam się wydarzyło. Trochę empatii ludzie!

 2. sien ,imbecylem to chyba nikt nie ma wątpliwosci kto tu jest …i na pewno nie jest to motocyklista

  • po pierwsze to nie „sien” a po drugie każdy wie jak jeżdżą motorami . to są ludzie ubodzy umysłowo. Wiosna ruszyła teraz będzie coraz więcej tego typu artykułów. Tylko problemy robią normalnym uczestnikom ruchu

   • Sien czy Sreń jesteś sam chory umysłowo!. Co ty myślisz, że będziesz dzielił kogoś na normalnego i nienormalnego uczestnika drogi?. Każdy ma takie same prawo na drodze czy motocykl czy samochód czy traktor i jeżeli ma pierwszeństwo to jest to sprawa święta. Pani jeżeli nie mogła ocenić odległości i prędkości z jaką poruszał się motocyklista nie powinna siadać za kierownicę.

   • Mój drogi kierowca motoru jest bardzo mądry i inteligenty chlipak nie ubogi unyslowo ..ktory jechał nie więcej niż 70 km.. na co wskazują obrażenia ciała.. A jakaś pizza którą nie imie jeździć wymusiła mu pierwszenstwo !! Pieprzeni znawcy !!

  • Nie życzę ani tobie, ani twojej rodzinie, ani też nikomu z bliskich ci osób, żebyś się znalazł/a po jednej lub po drugiej stronie tego wydarzenia. Łatwo się hejtuje i ocenia zza ekranu nie mając pojęcia o tym co tak naprawdę tam się wydarzyło. Trochę empatii ludzie!

 3. czytając komentarze można jedynie żałować że to nie była ciężarówka i nie zrobiła z citroena konserwy mielonką

 4. Sissi lat 11. Zmień pieluchę i lulu. 112 to nie koncert życzeń dla dzieciaków.

 5. Marek z d..skwarek .nie chłap tak dziobem bo się odwodnisz chłopaczku. Jak by nie jechał jak warjat to by nic nie było a teraz przez durnia kobieta ma problemy

 6. Jak ja nienawidzę takiego hejtu na motocyklistów. Według „porządnych” posiadaczy samochodów 100% motocyklistów to idioci i w 100% przypadków wina za wypadek leży po stronie motocyklisty tylko i wyłącznie dlatego, że motocyklistą JEST i pewnie jechał za szybko.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największe wydarzenie w Lublinie dla osób z niepełnosprawnością
Dożynki dworskie w Muzeum Wsi Lubelskiej
Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin
Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022