690 680 960

Przejechał wózkiem widłowym po stopie 32-latka, miał ponad 2 promile

W minioną sobotę na terenie jednego ze skupów owoców w powiecie opolskim kierujący wózkiem widłowym przejechał po stopie 32-latka. Jak się okazało, operator pojazdu był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 14:30 na terenie skupu owoców. 32-latek przyjechał do punktu skupu by sprzedać swoje owoce. W pewnym momencie kierujący wózkiem widłowym, pracownik skupu, najechał na nogę 32-latka stojącego do niego tyłem.

Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak się okazało, operator wózka miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany.

Teraz czekają go kłopoty, gdyż poza kierowaniem w stanie nietrzeźwości, ma również na sumieniu spowodowanie wypadku. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

  1. To są ci biedni rolnicy? Zniszczeni przez PiS? Ochlejmordy i partacze…

  2. Sam kolego jesteś ochlejmorda jeżeli tak piszesz o kimś WIELKI PAN z miasta pewnie

  3. Okolica pelna pijakow i klusownikow. Taki polski trzeci swiat

    • masz racje zabijajmy ludzi brońmy dzików i saren, z tym że taki burak z miasta nie ma pojęcia co robi ta dzicz u rolników. no ale co się dziwić bez mózgom z miasta. przyjedzie buraczek na wieś się pobudować bo cisza a potem dzwoni na psy bo po 22 mu sąsiad hałasuje bo ma skup. przecież po co robić wywiad środowiskowy jak ziemia tańsza. i pan szlachcić z słomą w butach z miasta przyjechał

  4. Ty też nie przyjeżdżaj do miasta bo ci słoma z butów wypadnie tylko rób robotę

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas