Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Przejechał pasażera, którego przewoził ciągnikiem. Mężczyzna nie żyje, kierujący był pijany (zdjęcia)

Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego tragicznego wypadku w miejscowości Derło. Nie żyje mężczyzna, po którym przejechał ciągnik rolniczy. Kierujący pojazdem był pijany.

Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godziny 15.30 w miejscowości Derło w powiecie bialskim. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 698 z drogą gminną ciągnik rolniczy przejechał po mężczyźnie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym, 25-latek przewoził na zamontowanym urządzeniu typu tur, swojego znajomego 53-latka. W trakcie jazdy mężczyzna spadł z urządzenia i został przejechany przez pojazd. Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji mężczyzna zmarł.

W chwili zdarzenia 25-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Trwa obecnie ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

5 komentarzy

  1. Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

    Mężczyzna nie żyje, kierujący był pijany…
    Jednak dobrze, że rozbudowują więzienia w Chełmie i Opolu Lubelskim.

  2. Smieszno było.

  3. Tym razem młody chlejus dojechał. Więcej chlać wódy.

  4. Jechali by obaj nawet nawaleni na Wigry 3 i krzywda by się im większa nie stała. Ale jeżeli policja urządza zasadzki na meneli na rowerach, to nic dziwnego, że wolą „bezpieczniej” pojechać aŁdicą czy traktorem.

  5. po dwóch latach wyskoczy na wolność , może bedzie miał do czego jeszcze , a może juz nie , baba pójdzie z innym

Z kraju