Piątek, 26 kwietnia 202426/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przegrywamy ze Słowacją w pierwszym meczu na Euro 2020. Tak kibicowano w Lublinie (zdjęcia)

W poniedziałek podczas mistrzostw Euro 2020 odbył się mecz Polska – Słowacja. Niestety nasza drużyna przegrała ze Słowakami. W drugiej połowie polska reprezentacja musiała sobie radzić w dziesiątkę.

Do końca pierwszej połowy Polacy przegrywali 0:1 ze Słowacją, ale na początku drugiej połowy nasi piłkarze w pierwszych sekundach strzelili bramkę wyrównującą.

Przez pewien czas polska drużyna przeważała na boisku. Jednak energia w drużynie i wiara w wygraną powoli zaczęła się kończyć, od momentu zejścia z murawy Grzegorza Krychowiaka, który dostał drugą żółtą kartkę, a w rezultacie czerwoną.

W 68 minucie Słowacy wyszli na prowadzenie na 2:1 i nie dali sobie strzelić bramki do końca spotkania. Mecz zakończył się porażką Polaków. W Lublinie można było obejrzeć mecz w strefie kibica nad Zalewem Zemborzyckim.