Przed synem uciekła do sąsiadów. Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad matką i stosowanie gróźb wobec policjantów (zdjęcia)
15:44 03-10-2022

Do zdarzenia doszło przed minionym weekendem. Policjanci z Lubartowa otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednej z miejscowości w gminie Michów pijany syn wszczął awanturę i znęca się nad swoją matką. Kobieta przed agresywnym mężczyzną uciekła do sąsiadów. Na miejscu interweniowali mundurowi z posterunku w Michowie.
Kiedy kobieta razem z policjantami wróciła do miejsca swojego zamieszkania, 53-latek przebywał w mieszkaniu. Podczas rozmowy z policjantami, nagle mężczyzna chwycił za nóż i zagroził, że go użyje w przypadku próby zatrzymania go. Dzięki sprawnej reakcji policjantów udało się obezwładnić i zatrzymać agresora. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.
Kiedy wytrzeźwiał w policyjnym areszcie, usłyszał zarzuty. 53-latek odpowie za znęcanie nad matką, a także groźby kierowane w stosunku do policjanta w celu zmuszenia go do zaniechania czynności służbowej. Sąd Rejonowy w Lubartowie zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny areszt tymczasowy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
(fot. Policja Lubartów)
W sam raz wyjdzie na Święta, może się pojedna z Matką?
Do poszkodowanej Pani, od 53 letniego Patola powinna Pani odciąć pępowinę w wieku 18-20lat powinien Patol się usamodzielnić, a nie na matce żerować przez całe życie.