Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Przed policjantami schował się pod kołdrą. Z „zabawy” w chowanego, trafił prosto do więzienia na 2 lata

Puławscy policjanci zatrzymali 33-latka z Warszawy poszukiwanego od pewnego czasu dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się na terenie Puław, u ojca swojej znajomej. Przed policjantami schował się pod kołdrą. Jest już za kratkami.

We wtorek policjanci z Wydziału Kryminalnego puławskiej komendy zatrzymali w Puławach 33-letniego mieszkańca Warszawy. Mężczyzna był poszukiwany przez warszawskie sądy. Za 33-latkiem wystawiono dwa listy gończe – do odbycia kary pozbawienia wolności i w celu tymczasowego aresztowania.

– Ustalenia policjantów wskazywały na to, że 33-latek pojawił się w Puławach. Kryminalni udali się do mieszkania ojca jego znajomej, który początkowo twierdził, że nikogo u niego nie ma. Gdy funkcjonariusze poinformowali puławianina, że siłowo wejdą do mieszkania, otworzył drzwi. Okazało się, że 33-latek ukrył się przed policjantami pod kołdrą – relacjonuje komisarz Ewa Rejn – Kozak z puławskiej Policji.

Zatrzymany mężczyzna ze swojej kryjówki trafił prosto do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości – kradzieże, posiadanie narkotyków, a także kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i inne.

8 komentarzy

  1. Czy jest kara za okłamywanie funkcjonariuszy ?

    • powinna byc za wspoludzial w przestepwstwie bo to nie rodzina ktora moze odmowic skladania zeznac ale jak juz mowi nie moze klamac

  2. Struś – głowa w piach i mnie nie ma.

  3. jeżeli więzienie jest za „kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości” to musiał chyba rowerem kierować.

  4. Mógł zamknąć oczy taki sam efekt.

  5. Jakiś czorny

  6. Teraz będzie mógł się przez jakiś czas chować przed klawiszami🤣🤣🤣

  7. Co za… Brak słów kto tu się szlaja po ulicach. A policja to jeszcze gorsi kryminaliści.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport