Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Prowadzili w lesie uprawę konopi indyjskich. Wpadli podczas podlewania roślin

Kraśniccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy prowadzili w lesie uprawę konopi indyjskich. Jeden z zatrzymanych w miejscu zamieszania miał około 100 gramów suszu roślinnego.

Kryminalni w lesie nieopodal Kraśnika ujawnili uprawę konopi indyjskich. Policjanci zaczęli obserwację miejsca, w którym rosły rośliny. We wtorek wieczorem funkcjonariusze zauważyli 2 młodych mężczyzn, którzy przyszli podlać uprawę. W trakcie pielęgnacji krzewów zostali zatrzymani. Policjanci zabezpieczyli 7 młodych krzewów o wysokości ok. 50 cm.

Zatrzymani to 27-letni mieszkańcy Kraśnika. Mężczyźni przyznali się do prowadzenia uprawy i pozyskiwania z nielegalnych roślin suszu marihuany.

Przeszukanie przeprowadzone w miejscu zamieszkania jednego z zatrzymanych przyniosło efekt w postaci ujawnienia ok. 100 gramów suszu roślinnego zapakowanego w woreczki strunowe. Badanie testerem wskazało, iż jest to marihuana. Zatrzymanym mężczyznom postawiony zostanie zarzut uprawy i posiadania narkotyków.

2018-08-09 07:16:33
(fot. Policja Kraśnik)

11 komentarzy

 1. Ostatnimi czasy duźo w tamtym rejonie odkrytych upraw. Może czas zmienić nazwę na Medelin 🙂

 2. Śmiertelny biznes kwitnie. Ludzie padają jak muchy od dopalaczy a zwyrodnialcy dalej produkują i sprzedają śmierć. Tylko najsurowsze kary połączone z ustawą o bestiach! Polska będzie wolna od narkomanii albo jej w ogóle nie będzie!

 3. Śmiertelny biznes to dopalacze

  • Myślsamodzielnie

   Jesli ktoś myśli ze konopie indyjskie kogokolwiek zabiły jest ignorantem łykajacym propagandę z telewizora. Dopalacze to smierć z syntetycznych leków. Medyczna lub rekreacyjna marihuana wychodowana samemu bez żadnej chemi i dilera to potwierdzone zdrowie. zanim napiszesz spróbuj ja pale od 20 lat i jestem w super formie wstyd za ścinanie roślinek dla policji.

 4. Tak sobie myślałem, co by było gdyby. którykolwiek rząd wprowadził legalną marihuanę? Przeca trzeba by to jakoś opodatkować, licencje, koncesje. W byle Żabce przecież nie będą handlować, czyli odpowiedni lokal. W baaardzo optymistycznych założeniach zapewne 1 JEDEN) taki lokal na miasto. Do tego wyselekcjonowany towar, kolejny koszt. Zapewne Sebixy i inne takie nie kupiliby w licencjonowanym sklepie bo drogo. Pójdą i tak do Matiego czy innego Damiana,

  • W którym to kraju, którykolwiek rząd, wprowadził legalną marihuanę dostępną dla wszystkich w nieograniczonych ilościach? Lepiej już nie kombinuj i napij się świeżego mleka zamiast ten kał palić.

  • Holandia, Szwecja, oni posiadają legalną marihuanę w tzw. coffe shop

 5. ciekawe który to las? może to u nie a ja nic nie wiem

Z kraju

Polityka i społeczeństwo