690 680 960

Producent słodyczy organizuje imprezę na lubelskim lodowisku. Przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych

Na początek ferii, na lubelskim lodowisku, zorganizowana zostanie impreza pod znakiem czekolady. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji. Oczywiście nie zabraknie gorącej czekolady do picia.

W czasie ferii zimowych, podobnie jak w ubiegłym roku, jeden z najbardziej znanych producentów słodyczy organizuje projekt pod nazwą „Zima z Wedlem”. Jest to cykl wydarzeń, które odbywać się będą w dziewięciu miastach w całym kraju. Każde z nich oparte ma być na sportowych aktywnościach, dobrej zabawie i oczywiście czekoladzie. Jedno z nich zorganizowane zostanie w Lublinie, na lodowisku Icemania przy Al. Zygmuntowskich.

Każdy chętny, oprócz szaleństwa na łyżwach, będzie mógł odwiedzić m.in. Strefę Przyjemności, czyli miejsce regeneracji i odpoczynku. Będzie tam można nabrać sił przy kubku gorącej czekolady lub skorzystać z fotobudki. Niezwykłą atrakcją będzie również stanowisko do personalizacji czekolady, na którym można wykonać autorskie, oryginalne opakowania tabliczek E.Wedel. Co więcej, na odwiedzających będzie czekała też interaktywna gra prezentująca proces produkcji czekolady, zaś dla najmłodszych przygotowano mobilną strefę zabaw o nazwie Małe Przyjemności.

– Projekt „Zima z Wedlem” jest stworzony, by uprzyjemniać czas spędzony na zimowych aktywnościach. Zależy nam, aby mieszkańcy Lublina spędzili aktywny weekend na lodowisku, mogli ogrzać się gorącą czekoladą, a także wziąć udział w niecodziennych grach i zabawach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej szansy na lodowisku Icemania w Lublinie! – mówi Dominika Igielińska, Koordynator Komunikacji Marketingowej E.Wedel.

Zima z Wedlem w Lublinie odbędzie się w dniach 11-12 stycznia w godzinach od 12:00 do 20:00 na lodowisku Icemania przy Al. Zygmuntowskich.


(fot. nadesłane)

5 komentarzy

 1. Darmowe czy nie? Bo jak darmo dają to podjadę furą z laska i ją zaproszę a później będzie się działo. I oczywiście wszystkie Seby w VW i Oplach dla bidoty będą mi zazdrościć laski.

  • Lepiej być biednym i mieć opla niż być takim pałacem jak ty który ma laskę blacharę którą poleciał na stare bmw A ty bierzesz wiarę.

 2. To ciekawe, Wedel zmartwychwstał? Cud !
  ,,W styczniu 2010 r. spółka Cadbury Wedel została kupiona przez amerykański koncern spożywczy Kraft Foods, Komisja Europejska, nie chcąc dopuścić do zmonopolizowania przez Krafta rynku czekolad w Polsce (a także w Rumunii), nakazała sprzedaż Wedla (logo, sklepów, sieci pijalni czekolady i fabryki w Warszawie). Przetarg trwał do końca czerwca 2010 r. – nowym właścicielem został japońsko-koreański koncern Lotte Group. Ceny nie ujawniono, lecz szacunki wskazują na kwotę około 1 mld zł. ”
  Jednak cudu nie ma tak jak firmy ,,Solidarność”, obcy nas ładują w bambuko.

 3. Mam osobiście złe skojarzenia z tym rozdawaniem słodyczy dzieciom. Zaraz mi na myśl przychodzą Ci ”kawalerowie” w czarnych długich sukmanach z białym chokerem na szyi.

 4. Uważajcie z tym wedelem. Oni lubia pozywać kogo się da. Jak obok tej pijalni będziecie jeść inne ptasie mleczko a nie od nich, to pozew murowany.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas