Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Próbował zabić siekierą swoją matkę

Opolscy policjanci zatrzymali mieszkańca jednej z miejscowości w gminie Józefów nad Wisłą. Mężczyzna groził własnej matce, że ją zabije siekierą.

W minioną niedzielę opolscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości z gminie Józefów nad Wisła 45-letni mężczyzna groził swojej matce pozbawieniem życia. Zgłaszający przekazał mundurowym, że 45-latek jest agresywny i biega z siekierą.

Funkcjonariusze ustalili na miejscu, że do awantury doszło gdy 45-latek wrócił do domu i zaczął wykrzykiwać do swojej 69-matki, że ma do niej pretensje, że nie zorganizowała mu środka transportu by mógł wrócić do domu. Mężczyzna był bardzo zdenerwowany i próbował swoją matkę uderzyć siekierą. Krzyczał przy tym, że wszystkich w domu pozabija.

Na pomoc kobiecie ruszył jej 53-letni brat. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się szamotanina i kuzynowi udało się wyrwać siekierę z rąk 45-latka, a następnie powiadomić policję. Mężczyzna słysząc, że na miejsce ma przyjechać patrol, uciekł z domu.

Przybyli na policjanci zatrzymali agresywnego napastnika oraz zabezpieczyli siekierę. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

4 komentarze

 1. Widać że siekiera nie jest ostra
  A tak serio co to się dzieje
  pora zacząć izolować psychicznych i alkoholików na siłę ” w brew ich woli”

 2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Bardzo mądrze postąpili „zabezpieczając” siekierę, być może jedyną w obejściu.
  Teraz pozostali domownicy nie mają ani drwala, ani siekiery.
  Ale przynajmniej sędzia Anna Maria Wesołowska będzie mogła zobaczyć jak wygląda siekiera.

 3. Na wszelkich tego typu psycholi ,którzy latają z siekierami nożami czy widłami i grożą innym pozbawieniem życia .powinien być tylko jeden sposób ,który rozwiazał by wszystkie podobne przypadki raz na zawsze ze 100% skutecznoscią .Paralizator a puzniej odpowiedni zastrzyk po którym delikwent by sobie spokojnie usnał i nigdy się już nie obudził .Mam nadzieję że kiedyś ludzkosć zmądrzeje i zacznie się pozbywać takich psycholi ,bo wszelkie inne rozwiązania są złe .Nasze „wspaniale „sądy zajmują się dopiero takimi zwyrolami jak kogoś zabiją

  • Antoni – prędzej sie doczekamy wprowadzenia pozwoleń na posiadanie i użytkowanie sprzętów gospodarstwa domowego takich jak noże stołowe i kuchenne, widelce, tasaki, no i oczywiście widły i siekiery.
   Ja proponuję też w/w pozwoleniami objąć trzonki do kilofów wyglądem i możliwością zastosowania przypominające kije bejsbolowe, na które już mus mieć pozwolenie.

Z kraju