Próbował zabić siekierą swoją matkę

Opolscy policjanci zatrzymali mieszkańca jednej z miejscowości w gminie Józefów nad Wisłą. Mężczyzna groził własnej matce, że ją zabije siekierą.

W minioną niedzielę opolscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości z gminie Józefów nad Wisła 45-letni mężczyzna groził swojej matce pozbawieniem życia. Zgłaszający przekazał mundurowym, że 45-latek jest agresywny i biega z siekierą.

Funkcjonariusze ustalili na miejscu, że do awantury doszło gdy 45-latek wrócił do domu i zaczął wykrzykiwać do swojej 69-matki, że ma do niej pretensje, że nie zorganizowała mu środka transportu by mógł wrócić do domu. Mężczyzna był bardzo zdenerwowany i próbował swoją matkę uderzyć siekierą. Krzyczał przy tym, że wszystkich w domu pozabija.

Na pomoc kobiecie ruszył jej 53-letni brat. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się szamotanina i kuzynowi udało się wyrwać siekierę z rąk 45-latka, a następnie powiadomić policję. Mężczyzna słysząc, że na miejsce ma przyjechać patrol, uciekł z domu.

Przybyli na policjanci zatrzymali agresywnego napastnika oraz zabezpieczyli siekierę. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

4 komentarze

 1. Widać że siekiera nie jest ostra
  A tak serio co to się dzieje
  pora zacząć izolować psychicznych i alkoholików na siłę ” w brew ich woli”

 2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Bardzo mądrze postąpili „zabezpieczając” siekierę, być może jedyną w obejściu.
  Teraz pozostali domownicy nie mają ani drwala, ani siekiery.
  Ale przynajmniej sędzia Anna Maria Wesołowska będzie mogła zobaczyć jak wygląda siekiera.

 3. Na wszelkich tego typu psycholi ,którzy latają z siekierami nożami czy widłami i grożą innym pozbawieniem życia .powinien być tylko jeden sposób ,który rozwiazał by wszystkie podobne przypadki raz na zawsze ze 100% skutecznoscią .Paralizator a puzniej odpowiedni zastrzyk po którym delikwent by sobie spokojnie usnał i nigdy się już nie obudził .Mam nadzieję że kiedyś ludzkosć zmądrzeje i zacznie się pozbywać takich psycholi ,bo wszelkie inne rozwiązania są złe .Nasze „wspaniale „sądy zajmują się dopiero takimi zwyrolami jak kogoś zabiją

  • Antoni – prędzej sie doczekamy wprowadzenia pozwoleń na posiadanie i użytkowanie sprzętów gospodarstwa domowego takich jak noże stołowe i kuchenne, widelce, tasaki, no i oczywiście widły i siekiery.
   Ja proponuję też w/w pozwoleniami objąć trzonki do kilofów wyglądem i możliwością zastosowania przypominające kije bejsbolowe, na które już mus mieć pozwolenie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą