690 680 960

Próbował szlifierką wyciąć katalizator, wpadł na gorącym uczynku

W nocy z niedzieli na poniedziałek na jednym z parkingów w Chełmie doszło do próby kradzieży katalizatora z zaparkowanego auta. Złodzieja, na gorącym uczynku, zatrzymał właściciel pojazdu.

29 komentarzy

 1. Katalizator warty 400 zł a nie 4000. Zmieńcie to bo lud skłonny w to uwierzyć.

  • To cena w serwisie a nie na skupie . Jak masz dzwona to też blachy chcesz mieć liczone jak nowe w oryginale a nie na szrocie.
   Jak się trafił frajer co nie umie ukraść to szkoda na 4 tysie. Ale koleś i tak nic nie zapłaci bo pewnie nic nie ma.

 2. Wszystkiemu winni ekolodzy , gdyby nie oni to by nie było katalizatorów i by nie kradli.
  A jak już co do czego to katalizator się wycina obcinakiem łańcuchowym do rur . Cicho i szybko tak dla informacji chętnych na zarobienie kilu stówek w parę minut.

 3. I co poszkodowanemu po takim wyroku ? Za straty materialne i tak musi skarżyć z powództwa cywilnego ,oczywiscie po uiszczeniu odpowiednich opłat sądowych .Tak niestety wygląda „sprawiedliwość ” w tym kraju .A złodziej o ile go skażą ,co wcale nie jest takie pewne ,trafi do jednego z sanatoriów dla bandytów ,gdzie bedzie żył sobie w luksusach ,z natychmiastowym dostępem do lekarza ,psychologa .siłowni i wielu innych darmowych luksusów dla patologi trzymanej w ZK za nasze pieniadze .Polecam dokument „wiezienie ” na you tube ,można tam zobaczyć jak teraz wyglada „odsiadka ” ,a raczej jej parodia

 4. Jak normalny człowiek robi przy samochodzie i potrafi spaść z podnośnika, ale jak głupi to ma szczęście.

 5. Co sie dzieje z tym chelmem – ciagle tam sa jakies dziwne kradzieże i rozboje

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas