690 680 960

Proboszcz z dużej parafii w Lublinie zakażony koronawirusem, kapłani na kwarantannie

W sobotę wieczorem na profilu na Facebooku parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie pojawił się komunikat o zakażeniu koronawirusem proboszcza ks. Mirosława Ładniaka.

48 komentarzy

 1. mam daleko w doopie sukiennika i pokropka.

 2. Trzeba jakoś zaistnieć w mediach, proboszcz z Boboli niestety ma takie parcie

  • Za to Ty bez komentarza też zaistniałeś,jakieś niespełnione marzenia???? Bycia popularnym.Właśnie bez komentarza

 3. Chłop małorolny, co nie znaczy, że głupi...

  „…pojawił się komunikat o zakażeniu koronawirusem proboszcza…” – mała kropla w morzu potrzeb

 4. Zaczęła się szkoła i już jakiś ministrant sprowokował i zaraził księdza…

 5. Komentarze pełowskich troli.

 6. I czerwonych niewiernych zawistnych grzybów.

 7. To wszystko przez LGBT i 5G, w LKR wiedzą o czym mowa…

 8. TVN każe szczuć chołota wykonuje rozkazy.

 9. Większość troli przeniosła się z dziennika wschodniego żeby tu pisać bo tam trzeba się zalogować.

 10. Ujawniła się duża reprezentacja bandytów,anarchistów. Ludzi którzy pragną aby w Polsce szerzyła się pandemia koronowirusa. Bandy którzy pragną aby nasze społeczeństwo zostało zdziesiątkowane przez COVID 19.
  Krzyczą aby nie nosić maseczek,że one nie chronia,nie powstrzymują rozprzestrzenia się choroby. Ba,coniektozy twierdzą że COVID 19 nie istnieje. Swiadomie z premedytacją ,czy też nie,zarazja innych BEZBRONNYCH osłabionych ,i starszych ludzi nie nosząc MASECZEK. Gdzie Policja? Gdzie sanepid? Należy takie a społeczne jednostki karać.

  • Pomyliłeś wolnych ludzi z premierem i rządem. To oni sparaliżowali służbę zdrowia i to przez nich będą ludzie umierali z powodu braku dostępu do opieki medycznej. Po to jest ustawa bezkarnosciowa żeby nie odpowiadali za zbrodnie dokonywaną na narodzie Polskim w tej chwili. Otwórz oczy i zobacz co się dzieje bo telewizor zstąpił ci mózg.

   • Nie udzielaj się tu pajacu. Na całym świecie są problemy ze służba zdrowia. ŹADEN system ochrony zdrowia na świecie niejest w stanie przyjąć takiej ilości pacjentów! Ty będziesz niepotrzebnie niedługo też leczony na COVID19 za moje pieniądze. Mam nadzieję że nie dostaniesz się do respiratora, tylko seniorzy.

    • mario – masz rację, ale elektorat pewnej partii tego nie widzi i wmawia nam że ten bajzel jaki panuje w tym kraju jest normą i na całym świecie. A świat ten znają jedynie z przekazu tvpiSS, bo sami boją się jeździć dalej, bo jak byli mali zgubili się w wielkim mieście – kraśniku.

     • Niepieprz głupot o elektoracie wiadomej partii. Koronowirus zbiera śmiertelne żniwo na calym świecie. Masz cwoku jeden z drugim internet sobie zobacz.

      • Tak, ale zobacz jak tam wygląda szpital a jak u nas. Gdzie są respiratory ?? Tym czasem bezylub prawdziwek doi budżet na miliardy, a ludzie umierają w karetkach. Gdzie jest jeszcze taka sytuacja na świecie ?

   • Witamy mario, wcześniej tresera psów obecnie naszego eksperta na forum. On na wszystkim się zna, jego wiedza jest bezcenna.
    Mario napisz ludziom jeszcze o spisku który sam jeden odkryleś. Niech ludzie przeczytaja twoja potężna wiedzę.
    Brawo

    • Treserem psów jest premier morawiecki tylko jeszcze tego nie zrozumiałeś biedaczku. Zastanawiam się kiedy do ciebie dojdzie że nie jesteś na forum tylko piszesz komentarze pod artykułem.

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas