690 680 960

Marszałek województwa poinformował o swoim wyniku testu na koronawirusa

Jarosław Stawiarski poinformował o wyniku badania na obecności koronawirusa. Jednocześnie podziękował za słowa wsparcia i przesłane wiadomości w SMS-ach oraz za wszystkie telefony.

– Wykonany test na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 dał wynik negatywny. Bardzo dziękuję za dziesiątki smsów, telefonów, za słowa wsparcia i życzenia zdrowia, które otrzymałem podczas kwarantanny. Stosujcie się do zaleceń sanitarnych i uważajcie na siebie – napisał na Twitterze Jarosław Stawiarski.

Przypomnijmy, marszałek województwa został objęty kwarantanną po tym, jak miał kontakt z posłem Przemysławem Czarnkiem, który w miniony poniedziałek poinformował, że został zakażony koronawirusem.

Oprócz Jarosława Stawiarskiego i Przemysława Czarnka służby sanitarne skierowały na kwarantannę wszystkie osoby, które miały kontakt z posłem Czarnkiem w ostatnim czasie.

(fot. UMWL)

18 komentarzy

 1. A ile powinno minąć od zakażenia żeby wynik był poprawny?

 2. Po co informuje o tym że nie ma ? w jakim celu ten artykuł – reklamowym ?

 3. Marszałek może sobie wykonać test na COVID mimo że nie ma objawów, ja chciałem aby lekarz mnie wysłał to nie można bo nie ma objawów. Parodia.

 4. Od poniedziałku spada liczba zarazonych bo będziemy nosić maski. Jeśli liczba wzrośnie to znaczy, że one są przyczyną!!!

 5. A jednak będzie żył aż do śmierci jak my wszyscy.

  • jakie by tam nie wprowadzili ograniczenia stawiam teze ze jak sp 500 w USA zacznie spadac to u nas bedzie coraz wiekszy przyrost zakazen.i chocby kazdy siadzial w domu to i tak moja teza sie potwierdzi-zobaczycie a to juz niedlugo bo w USA chyba 4 listopada wybory i jak wygra Biden to beda spadki w USA-to pewne.to bedzie ta slynna druga fala.a jak wygra Trump to sp 500 urosnie do 4tys pkt….oczywiscie nie w 1 dzien.tak czy siak najgorsza perspektywa dla wig 20 to twardy brexit ,Biden i rekordy zakazen.to moze doprowadzic wig 20 na 1000pkt i dolara na 5 zeta albo i wyzej czyli przykladowo bko bp po 15zeta pzu 19,Orlen 20 zeta.tak,to beda okazje do zakupu a nie do sprzedazy.

 6. Codziennie komentarze tych łbów frania i mario nie macie co robić.

 7. Ludzki pan lepszego sortu. Ten test mu się po prostu należał. A Tobie wolaku, jak masz 3 z 4 objawów test się nie należy, bo nie miałeś kontaktu z ludźmi lepszego sortu. Wolska naszych marzeń.

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas