Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Prezes PiS Jarosław Kaczyński na kwarantannie. „Pan Prezes czuje się dobrze”

Jarosław Kaczyński miał kontakt z osobą zakażoną, musi więc odbyć kwarantannę. O sprawie poinformował poseł Radosław Fogiel.

W poniedziałek po południu pojawiła się informacja, że na kwarantannę został skierowany prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Poseł miał kontakt z osobą zakażoną.

– Po informacji o kontakcie, w ramach obowiązków służbowych, z osobą zarażoną COVID-19, Prezes Jarosław Kaczyński – zgodnie z zaleceniami GIS – udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych. Pan Prezes czuje się dobrze, swoje obowiązki w miarę dostępnych możliwości będzie realizował z domu – poinformował na Twitterze poseł Radosław Fogiel.

Po tej informacji w komentarzach pojawiły się różne skrajne opinie na ten temat. Poseł na nie natychmiast zareagował.

– Szambo wylewające się pod tweetem na temat kwarantanny Prezesa PiS jest niewiarygodne, skrajne chamstwo i nienawiść. Stan umysłu „formacji anty-PiS” w całej okazałości, jeśli ktoś ciekaw. I tacy ludzie lubią tu robić z siebie ofiary i żalić się, że „są atakowani przez PiS” – przekazał poseł Fogiel.

 

Na kwarantannę trafił również szef MON Mariusz Błaszczak, po tym, gdy w niedzielę stwierdzono koronawirusa u osoby, z którą miał kontakt.

(fot. lublin112.pl)

76 komentarzy

  1. Miro1212 SZACUNjak kitnie to wezmę KARTON IGRISTOJE W BIEDRZE I KAWIOR

  2. Od kociaka załapał zoofil a mama mówiła bierz do buzi w gumie Jarku

  3. Wielki mi ,,Pan”Prezes!! Jak był mały księżyc z bratem zajumali i przywlekli KOVIDA na ziemię.Od kiedy KOT to osoba??

    • Ciekawe czy kot ma kawrantanne, jarek zakładał mu maske bo chroni tych których kocha. biedroń chciał żeby był 1 dzentelmen RP, kaczyński to najwyżej by miał pierwszego mruczka RP. najgorzej jak mu się cos stanie to jego żona będzie płakać, a nie czekaj.

  4. A ktos pomyslal o tym ze trzeba Prezesa chronic zeby sie lajza nie zarazila …Jeden wielki kit z ta osobo z otoczenia.Kaczynski widzimy sie na cmentarzu hehe do 1 listopada mu przejdzie ello

Z kraju

Polityka i społeczeństwo