Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Prezenty świąteczne nie muszą być nudne. Wystrzałowy pomysł!

Pod choinką, kolejny portfel i skarpetki. Ciocia zachwycona, że Ty się cieszysz, a Ty wiesz, że w życiu nie założysz żółtych „stopek”. Babcia uradowana z trafnego wyboru prezentu dla wnuczka, a Ty po zbiorach portfeli w szufladzie wiesz, że babcia nie zmieniła pomysłu na prezent od Twojej podstawówki!

Bo tak już często jest, że z uśmiechem dziękujemy za kolejny nietrafiony prezent świąteczny, żeby nie było nikomu przykro. W sieci powstały już nawet serwisy wymiany nietrafionych prezentów.

My mamy na to inną radę! Wystarczy, że podszepniecie swoim bliskim, że chcecie nauczyć się strzelać, ale tylko na strzelnicy MOLON LABE w Świdniku, a my zajmiemy się resztą! Istnieje duża szansa, że w tym roku Mikołaj przyniesie Wam wystrzałowy prezent. Voucher upominkowy na szkolenie strzeleckie! A może to Wy w tym roku będziecie zwycięzcą rodzinnego plebiscytu na najbardziej trafiony prezent dla ukochanej osoby? Może sprawisz taki prezent Wam obojgu – poznaj strzelanie we dwoje?

Nie trzeba mieć pozwolenia na broń, nie trzeba być pełnoletnim, a pistolety i karabiny możesz znać tylko z filmów o Rambo i Bondzie. Voucher upominkowy MOLON LABE to wyjątkowy prezent dla Niej i dla Niego, a w wersji podstawowej kosztuje mniej niż większość portfeli.

Pełny wybór naszej oferty na molonlabe.pl i pod numerem telefonu +48 501 508 567. Zapraszamy!

artykuł reklamowy