690 680 960

Pożar w magazynie z częściami samochodowymi. Akcja gaśnicza dobiega końca (foto)

Pożar nie był duży, jednak występowało bardzo intensywne zadymienie. Z ogniem walczyło 26 strażaków. W zdarzeniu poparzona została jedna osoba.

Pożar w jednej z firm zajmujących się handlem używanymi częściami samochodowymi w miejscowości Zagrody w gminie Garbów został zauważony we wtorek około godziny 11:50. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ogień pojawił się w budynku wykorzystywanym jako magazyn. Jak wstępnie ustalono, jeden z pracowników prowadził tam prace, w trakcie których doszło do wybuchu pożaru. W wyniku tego mężczyzna został poparzony. 32-latka z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala.

Obecnie działania strażaków dobiegają końca. Bierze w nich udział 7 zastępów straży pożarnej, łącznie 26 strażaków. Trwa również ustalanie przyczyn pożaru jak też szacowanie wynikłych z tego powodu strat.

(fot. nadesłane)

13 komentarzy

  1. Dla kobiet zawsze są mili ,czasami aż przesadnie, dla mężczyzn już niekoniecznie- zresztą niejedna osoba o tym pisała.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!