Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar śmietnika przy ul. Ułanów. „To kolejne podpalenie” (wideo)

Wczoraj po południu przy ul. Ułanów doszło do pożaru śmietnika. Jak informuje nasz Czytelnik, to kolejne podpalenie w tym rejonie miasta.

Do pożaru doszło w czwartek około godziny 17:40 przy ul. Ułanów w Lublinie. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęta jest wiata śmietnikowa.

Jak relacjonuje nasz Czytelnik, istniało ryzyko, że ogień przeniesie się na pojazdy zaparkowane w pobliżu. Na miejscu interweniował jeden zastęp straży pożarnej. Po około 20 minutach pożar udało się opanować.

Czytelnik informuje, że to kolejny podobny pożar w tym rejonie miasta, wywołany podpaleniem. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności pojawienia się ognia.

(fot. wideo nadesłane Bartłomiej – dziękujemy!)

7 komentarzy

 1. Dlatego niebezpiecznie jest parkować pojazdy na placu przy śmietniku. Do parkowania pojazdów służą wyznaczone parkingi, ewentualnie jezdnia (jeżeli przy danej drodze nie jest zabroniony postój pojazdów).

  • Dlatego Franiu śmietników się nie podpala, żeby Ci nigdy takie głupie pomysly do głowy nie przyszły.

   • Śmietników się nie podpala, a trawników czy chodników nie rozjeżdża samochodami/rowerami itp.

 2. Kolejny piromanta, może jakiś kolega tego gówniarza 15-sto letniego co go ostatnio złapali w tych rejonach. Sniegu nie ma to się bachory nudzą i głupoty w głowie.

  • Jaki Kraj, tacy piromani…
   W takiej, na ten przykład Australii to dopiero se „popiromanili”…

 3. Dzisiaj przed 15 płonął śmietnik przy Krasińskiego.

 4. A nagranie godne oskara 😛