690 680 960

Pożar serwisu sprzętu rolniczego i ogrodniczego. Straty wynoszą kilkaset tysięcy złotych (zdjęcia)

Siedem zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru, jaki przed południem wybuchł w serwisie sprzętu rolniczego i ogrodniczego w Wilkołazie. Trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

Pożar w Wilkołazie w powiecie kraśnickim, w rejonie stacji kolejowej, został zauważony w sobotę około godziny 11:45. Natychmiast powiadomiona została straż pożarna.

Jak się okazało, pożarem objęty był budynek, w którym znajdował się serwis sprzętu rolniczego i ogrodniczego. W akcji gaśniczej brało udział siedem zastępów straży pożarnej: cztery z JRG w Kraśniku i trzy z OSP z okolicznych miejscowości.

Działania już się zakończyły. Wstępnie straty oszacowano na ponad 250 tys. złotych, z czego ok. 100 tys. złotych to znajdujący się w środku sprzęt i wyposażenie. Trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

(fot. nadesłane)

8 komentarzy

 1. January blefuje a Dusia ma rację

  ubezpieczone? ubezpieczone 😀

 2. może to u jożina się jarało;-)

 3. Proszę pan dbał o środowiska piec opalany drewnem z możliwością palenia oleju przepracowanego – dbamy o środowisko i zwalczamy smog

 4. typowy janusz i cebulak

 5. Te piece na olej przepracowany są mocno niebezpieczne. Nie ma tam żadnej automatyki. Ilość oleju podawanego do paleniska jest regulowana ręcznie zwykłym zaworem. Niestety wraz ze wzrostem temperatury maleje lepkość oleju i automatycznie wzrasta ilość podawanego do paleniska oleju bez zmiany nastawienia zaworu! I piec zaczyna świecić a zaraz potem wszystko dookoła… A druga mądra rzecz to piec z otwartym ogniem w pomieszczeniu gdzie są opary paliwa.

 6. Telewizja radio w jednych rękach.

  JAK PALIL OLEJEM TO BARDZO DOBRZE MU TAK. I PRZY OKAZJI KORONAWIRUS SIE SPALIŁ 🙂

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas