690 680 960

Pożar samochodu na zjeździe z drogi ekspresowej (wideo)

W środę po południu w Bogucinie doszło do pożaru pojazdu osobowego. Na miejscu pracują strażacy, występują utrudnienia z przejazdem w kierunku Lublina.

Do pożaru pojazdu osobowego doszło w środę przed godziną 17 w Bogucinie, na zjeździe z drogi ekspresowej nr 17, na pasie w kierunku Lublina. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pojazdów w rejonie skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 874.

Przed przyjazdem strażaków ogień znacznie się rozwinął i strawił niemal doszczętnie cały pojazd. Na miejscu pracują strażacy, którzy dogaszają samochód.

W rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem na zjeździe z drogi ekspresowej na węźle Jastków. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia. Ze wstępnych informacji wynika, że w pożarze nikt nie ucierpiał.

 

 

(fot. wideo nadesłane Adrian i Dawid)

22 komentarze

 1. pisowski złom

 2. Felicjana

 3. następny zpropanem w klimie działa tak samo ale orzy wycieku skutek jak widać

 4. Mnie osobiście nie interesuje jaki samochód. Bardziej mnie przeraża znieczulica ludzi, nie widzę tu aby ktoś się zatrzymal, poświęcił swoją gaśnice – wiem, że pewnie by nie pomogło. Zamiast tego widzę smartfony w rękach i nagrywanie. Smutne to.

  • Wszędzie uczą aby uciekać i nie próbować gasić bo i tak nie zgaśnie a koszty leczenia poparzeń są ogromne .

  • Typową gaśnica która jest w samochodzie do pożarów BC to można sobie gasić ale papierosa.
   Jeśli nie masz min. 2 kg gaśnicy ABC w samochodzie to nawet nie ma sensu używać tej standarowej.

  • Mylisz się, kazdy kierowca wyskoczył i przybiegł z gasnicą, bylo ich z 8 w tym jedna duża z ciężarówki. Żadna nie dała rady wiec kierowcy wrocili do pojazdów nie narazajac swojego zdrowia. Zastanawiajacy jest fakt że straż nie mogła dojechać przez co najmniej 20min. Chyba zastanawiali sie skad wyslac bo jedna od Lublina a druga od strony Wawy przyjechaly…..

 5. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że janusze biznesu mimo wszystko będą ryzykować życie żeby przyoszczędzić te 10 groszy. Ruska mafia gazowa sie cieszy bo ma świetny rynek na swoje gazowe bomby.

 6. czy propan w klmie czy oryginal tez sie zapali.

  • Onanis Samokopulos

   Oryginał, czyli R134 jest niepalny, chyba że używany teraz R1234YF – ten jest palny, trujący, ale niestety płomieni nie zobaczysz, pzdr

 7. takie zlomy powinno sie czolgami z dróg usuwac kazdym autem ponizej 2010 jezdza ci co zkamlaja o 500+ i emeryty kazdy inny normlny ma bete w bendzie

 8. Czy redakcja tego portalu może zlikwidować możliwość dodawania komentarzy ? Przecież połowa tych wypocin nie nadaje się do czytania ….inteligencja tych ludzi nigdy nie powstała …..

 9. Pabloo(oryginał)

  Bimmer by stwierdził, że to dziad w szkodzie.

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas