Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar peugeota na parkingu przed Lidlem. Ogień został w porę ugaszony (zdjęcia)

Dzięki temu, że pożar został od razu zauważony, ogień udało się ugasić, zanim zdołał się rozwinąć. Straty są niewielkie.

Dym wydobywający się z zaparkowanego na parkingu przed sklepem sieci Lidl przy ul. Grabskiego w Lublinie został zauważony w sobotę około godziny 16:30. O zdarzeniu powiadomiona została straż pożarna.

Świadkowie nie czekając na przyjazd strażaków, sami za pomocą gaśnic stłumili ogień. Okazało się, że zapaliła się mata wygłuszająca komory silnika.

Strażacy dogasili ogień. Trwa ustalanie przyczyn pożaru. W działaniach brał udział jeden zastęp straży pożarnej.

Pożar peugeota na parkingu przed Lidlem. Ogień został w porę ugaszony (zdjęcia)

Pożar peugeota na parkingu przed Lidlem. Ogień został w porę ugaszony (zdjęcia)

Pożar peugeota na parkingu przed Lidlem. Ogień został w porę ugaszony (zdjęcia)

Pożar peugeota na parkingu przed Lidlem. Ogień został w porę ugaszony (zdjęcia)

(fot. lublin112)

15 komentarzy

 1. To teraz w tych nowych autach ,dają palne „maty wygłuszajace silnik ” ? Ja wiem ze wszyscy muszą ciąć koszty ,ale tu już chyba przesada

 2. Peugeot 307 palący się ,to typowe.

 3. Może to ilość aut, może dostępność informacji ale odnoszę wrażenie że dziś zdecydowanie częściej dochodzi do pożaru samochodów.
  Z tego co czytam to nie dotyczy to starych egzemplarzy.
  Przypomina mi się informacja o tym że sprowadzający auta z zagranicy nabijają klimę gazem LPG dla obniżenia kosztów.
  Zweryfikował bym dane pod tym kątem.

  • To wina tego, ze w Polsce rządzi ruska mafia gazowa a janusze biznesu ciągle instalują bomby gazowe żeby przyoszczędzić 10 groszy na 100km. Bomba za bomba płonie i wybucha ale wszystkie badania i raporty ida do niszczarki bo Polskę kontroluje ruska mafia gazowa.

   • Brałeś coś – lepiej przestań trolu bo źle ci to służy. 307 Miały problem z pożarami a ten akurat nie miał LPG cwaniaku.

   • jeżeli auto pali 12-14l benzyny na 100km to po założeniu autogazu LPG oszczędności są znacznie większe niż te 10groszy…nawet gdy tego gazu spali o te 2-3 litry więcej koszta przejechania tego samego dystansu są mniejsze o około połowę…

    prognoza ceny paliw 27 stycznia-2 lutego 2020:
    Pb95 – 4,88-4,99
    LPG – 2,29-2,35

 4. Jeder Stoss ein Franzos 🙂

 5. To jest kura panie komendancie!

 6. Co ma kuźwa gaz do rzeczy ? Osobiście jeżdżę od parunastu lat samochodami z LPG dodatkowo są to auta francuskie i nie miałem żadnych problemów z „palnoscią ” …..a co do tych ,,10 groszy ,,zaoszczędzonych to kolego jak bys jeździć 20 tyś km rocznie to policz sobie jakie są oszczędności ……a zapomniałem że ty poruszasz się tylko MPK …

  • A 20tys km rocznie to dużo niby? Przecież to normalny przebieg. Wystarczy raz w roku na wakacje pojechać i już jest 3tys km.

   LPG to wymyślona oszczędność. Pare tys PLN na rok, nie wierzę, że więcej.

   • Koszt przejechania 20000 km wynosi 7520 złotych w przypadku LPG… (spalanie 16L – tak bo pali więcej zawsze gazu niż Pb)
    Koszt przejechania 20000 km wynosi 13972 złotych to w przypadku Pb 95… (spalanie 14L)

    więc koszta instalacji 4 generacji nawet „lepszej klasy” (około 3,500PLN) jak i ewentualny serwis wymiana filtrów fazy lotnej i ciekłej (około 50zł) jak i większe koszta przeglądu 160zł się bardzo szybko zwracają…

 7. i znów francuskie goowno;-)

 8. Ledwo ugasili, a już mu ktos szybe pomazał.

Z kraju