Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar domu w Lublinie. Trzy osoby, w tym dziecko trafiły, do szpitala (zdjęcia)

Trwa ustalanie przyczyn pożaru, jaki przed południem wybuchł w lubelskiej dzielnicy Za Cukrownią. Wiadomo już, że wnętrze budynku zostało bardzo poważnie zniszczone przez ogień.

Pożar przy ul. Radzikowskiej w Lublinie został zauważony w środę około godziny 11.30. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Okazało się, że ogniem objęty był budynek mieszkalny. Lokatorzy ewakuowali się samodzielnie na zewnątrz. Jak nam przekazano, w mieszkaniu, gdzie pojawiły się płomienie, przebywała kobieta z dzieckiem. Jego ojciec nie bacząc na zagrożenie wbiegł do środka i wyniósł je na zewnątrz.

W akcji gaśniczej brały udział 4 zastępy straży pożarnej, łącznie 15 strażaków. Trzy osoby mieszkające w budynku zostały przetransportowane do szpitala. Zatruły się one dymem.

Działania ratowników trwały ponad godzinę. Teraz trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia oraz szacowanie strat. Wiadomo już, że wnętrze budynku zostało bardzo poważnie zniszczone przez ogień.

Pożar domu w Lublinie. Trzy osoby, w tym dziecko trafiły, do szpitala (zdjęcia)

fot. nadesłane – Przemysław

Pożar domu w Lublinie. Trzy osoby, w tym dziecko trafiły, do szpitala (zdjęcia)

fot. nadesłane – Przemysław

Pożar domu w Lublinie. Trzy osoby, w tym dziecko trafiły, do szpitala (zdjęcia)

fot. nadesłane – Przemysław

Pożar domu w Lublinie. Trzy osoby, w tym dziecko trafiły, do szpitala (zdjęcia)

fot. nadesłane – Przemysław

19 komentarzy

 1. Piękne rejony 300-tysięcznego miasta, prawdziwy „dziki wschód”.

 2. Gdyby nie ten sklep, to prawie jak Muzeum Wsi Lubelskiej…..

 3. Na takim rejonie hip hop prawdziwy zapłonie, więc poszło ostro z głośnika, rap kanciapa nie znika.

 4. Ludzi stracili dobytek życia zatruli się a w was zero litości

  • To się było ubezpieczyć.
   Roczna składka za dom ubezpieczony na grubo ponad milion kosztuje mnie niecałe 800 złotych rocznie. Mieszkanie można za niecałe trzy stówy na minimalną kwotę (~300 tysięcy) ubezpieczyć.
   Ale lepsze Harnasie i Chesterfieldy, a potem „dej” na zrzutce.

   • Zero empatii ( mózgu również) .Módl się (o ile potrafisz) by tobie się takie „coś”nie przytrafiło(nie życzę tego , ale….. ).Nie pomoże żadne ubezpieczenie nawet za 800 zł.

    • Ale mnie w tym kraju to najbardziej właśnie wkurza – brak umiejętności myślenia „na zaś”.
     Ubezpieczenie to nawet nie jedna tysięczna wartości nieruchomości.
     Do tego dostajesz OC w życiu prywatnym, które też może się przydać i ubezpieczenie mienia w domu.
     Ale lepiej wydać wszystko na byle co, a w razie czego skomleć „daj”, bo „biedny, poszkodowany”.
     Czemuś Jasiu biedny?
     Bom głupi.
     A czegoś głupi?
     Bom biedny.
     Circulus vitiosus.

   • Ubezpieczyć możesz wszystko ale wyciągnąć kasę z ubezpieczenia już nie. Zaraz będą wymagać usług kominiarskich co kwartał. Dach z eternitu też jest na minus chociaż nie ma na to wpływu . Oni skutecznie działają aby nie wypłacić odszkodowania

 5. Nikomu nie ubliżam ale

  Bydlęta a nie nie ludzie komentują taką tragedię.

 6. Tragedia to jest, i nie ma się co oszukiwać, ale też komentujący dużo prawdy piszą, patrząc na okolic, to dla nich 800 zł. To była kwota nie wyobrażalna aby wydać na raz

 7. Nasz miejscowa favela, tylko na płaskim…

 8. Komentarze poniżej godności ludzkiej jestem ciekawy gdzie
  oni mieszkają chyba z mamusią i tatusiem a mają po 30lat

 9. Zapłonęło bez powodu? Nie sądzę. Kuba dobrze prawi, 800+ na fajeczki i monopolowy a żeby cokolwiek zabezpieczyć to za co? Ja już nie mówię, żeby posiadać kilku kg gaśnicę w domu – źródło ognia (obym nie musiał) ogarnę. A siedzieć w domu który się pali?? Nie kontaktowała , że nie uciekała ? Do tego to wszystko bliskie sąsiedztwo dumy prezydenta Lublina czyli dworca jak mu tam – metropolitalnego ? A kanalizację prezydent ma w planach? Czy tam już cywilizacja dotarła?

 10. Jaja najlepiej oceniać książkę po okładce A jak naprawdę bylo to nikt nie wie i jeszcze ktoś ze glupi mi napisał a czy on taki mądry even cant speal english… A ile szkoły ma ? Hahah
  I do mnie glupi niech mnie spotka ana ulicy i powie w oczy to chętnie mu wytlumacze już nie będę pisał jak żeby nie zostać pociągniętym do odpowiedzialności gaśnice miałem i to taka duża ale co z gaśnice jak się elektryka aluminiowa palila Wstyd kur…A wstyd niech się lepiej zajmą swoim życiem A nie się wpier….
  Pajace i tyle mam do powiedzenia i wnoczy mogę to powiedzieć więc nich uważają ZAJMIJCIE SIE SWOIMI SPRAWAMI A NIE OBGADYWAC INNYCH ….
  JAJA NORMALNE. ALE SZKODA GADAC
  MY SOBIE PORADZIMY I PRZYWROCIMY DO STANU POPRZEDNIEGO …
  ZAZDROSCNLUDZI ZJADA ALBO NUDZI IM SIE

Dodaj komentarz