Poważny wypadek z udziałem rowerzysty (zdjęcia)

W piątek w Suchowoli doszło do poważnego wypadku z udziałem rowerzysty. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 19:30 w Suchowoli w powiecie radzyńskim. Policjanci przyjęli zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzysty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni mieszkaniec gminy Wohyń doprowadził do zderzenia z rowerzystą. Mężczyzna najprawdopodobniej wykonując manewr cofania na skrzyżowaniu z drogi gminnej na drogę wojewódzką nr 814 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 28-letniemu cykliście.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował rowerzystę z obrażeniami ciała do szpitala. Zarówno 31-letni kierowca fiata jak też kierujący jednośladem byli trzeźwi. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

23 komentarze

 1. Przednie koło wygląda zaskakująco dobrze.

 2. Jedno koło od roweru warte więcej niż całe to Punto…

  • Rower za tysiące a na światła zabrakło, na ścieżkach rowerowych to samo i jak masz mu ustąpić jak go nie widać.

   • To te zdjęcia z miejsca wypadku policja wykonała następnego dnia? Pytam, bo widać cień rzucany przez samochód, a rowerzyści są w prawie, gdy przed zachodem słońca jadą bez oświetlenia.

 3. cofanie na skrzyżowaniu — to tylko wsioki potrafio

 4. Wincyj praw dla rowerzystów.

  • Co ty bredzisz. Delikwent cofając wjechał na skrzyżowanie z drogą nadrzędną. Trzeba być niezłym klocem żeby, na coś takiego wpaść.

 5. „nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 28-letniemu cykliście” jak można nie ustąpić pierszeństwa rowerowi, który musi ustąpić wszystkim pierszeństwa? Może znajmomy kogoś na tym rowerze jechał i teraz się wrabia kierowce?

 6. Co ty będziesz? Od kiedy to od środka transportu zależy to kto ma pierwszeństwo? Jak bedziesz jechała rowerem po drodze z pierwszeństwem i wyjedzie Ci samochód z podporządkowanej to musisz mu ustąpić?

  • A co ma wsólnego rower z drogą z pierszeństwem? Rower to rower.

   • Ty taka głupia jesteś od urodzenia, czy potem się tobie tak porobiło?
    Rower jest pojazdem, rowerzysta uczestnikiem ruchu. Jeśli rower jedzie drogą z pierwszeństwem przejazdu to ma prawo przejechać pierwszy.

    • Może mieszkasz w holandi albo innym rowerowym kraju. Ja mieszkam w Polsce i nie słyszałam o ty żeby kiedykolwiek jakiś samochód miał ustepować rowerowi.

 7. Nie chcę się czepiać Twojego komentarza,ale jeśli rower jest pojazdem to?Zadaj sobie kilka pytań i odp.na nie.Takie pierwsze:jak rower jest pojazdem to czy masz na niego uprawnienia.hmmm?

  • Artykuł 2 prawa o ruchu drogowym kretynie:
   47) rower – POJAZD o szerokości nieprzekraczającej 0,9 m poruszany siłą mięśni osoby jadącej tym pojazdem; rower może być wyposażony …

 8. Sam rower jest wart minimum 4 razy to Punto.

 9. To rower z decath… wart tyle co zwykly składka, więc nie pisz bzdur

 10. Wina pedalarza

  Wina pedalarza bezdyskusyjna. Powinien był jechać chodnikiem a jeśli tego brak to poboczem, rowem lub polem. A po dojechaniu do skrzyżowania zejść z roweru, ustąpić pierwszeństwa samochodowi i przejść.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika