690 680 960

26-latka wpadła z haszyszem i amfetaminą

Łukowscy policjanci zatrzymali mieszkankę gminy Trzebieszów. Kobieta miała w miejscu zamieszkania amfetaminę oraz haszysz.

W piątek łukowscy policjanci dowiedzieli się, że jedna z mieszkanek gminy Trzebieszów posiada narkotyki. Mundurowi postanowili sprawdzić posiadane informacje i przeszukali mieszkanie zajmowane przez 26-latkę.

Kobieta cały czas zapewniała policjantów, że nie ma żadnych niedozwolonych substancji. Kryminalni nie uwierzyli w jej zapewnienia i znaleźli ukryte w walizce narkotyki. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to ponad 1700 gramów haszyszu i prawie 60 gramów amfetaminy.

Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Wkrótce usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi jej wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności. Policjanci ustalają źródło pochodzenia narkotyków oraz dla kogo były przeznaczone.

(fot. Policja Łuków)

3 komentarze

  1. Producenci i handlarze śmiercią powinni spędzić resztę życia w więzieniu! Są dwie drogi, którymi podążają narkomanii zażywający dopalacze, marihuanę i klej butapren. Jedna prowadzi wprost do śmierci przez skok z wieżowca a druga to powolna śmierć w uzależnieniu opiatowym w rynsztoku żebrząc o działkę heroiny. Nielicznym udaje się przeżyć po długiej terapii.

    • Zapomniałaś chyba że największe żniwo śmierci w Polsce zbiera alkohol i to niestety nie wśród tych co piją. Trzeba by właścicieli browarów i Polmos-ów pozamykać. Znacznie więcej alkoholików popełniło samobójstwo bądź zrobiło komuś krzywdę niż narkomanów. Producenci papierosów też powinni płacić za leczenie swoich klientów.

  2. Anka wracaj do kuchni !

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas