Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poważny wypadek w regionie. Auto osobowe uderzyło w drzewo, jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Po poważnym wypadku występują utrudnienia w ruchu w miejscowości Błażek na trasie w kierunku Batorza. Auto uderzyło tam w drzewo, trwają działania ratunkowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15.00 w miejscowości Błażek w powiecie janowskim, na trasie w kierunku Batorza. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Kobieta kierująca autem była zakleszczona w pojeździe. Strażacy uwolnili ją przy pomocy narzędzi hydraulicznych, a następnie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem potrwają minimum dwie godziny.

Poważny wypadek w regionie. Auto osobowe uderzyło w drzewo, jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

fot. nadesłane Kinga

Poważny wypadek w regionie. Auto osobowe uderzyło w drzewo, jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

fot. nadesłane Kinga

13 komentarzy

 1. Kolejny zawał albo zasłabnięcie.

 2. Rycho w gumiakach

  Bluza bojowa. Nowe odzienie OSP

 3. Auto osobowe uderzyło w drzewo, drzew było więcej… nie miała szans.

 4. Kobieta kierująca autem była zakleszczona w pojeździe, o tyle dobrze się stało, że policjanci nie musieli jej szukać po okolicznych krzakach.

 5. W tamtych rewirach, to raczej zbyt bardzo weszło radio Maryja.

 6. Dziadek Józek ze Slamsowa (75 wiosen)

  Pomyślcie pozytywnie. Wyobraźcie sobie co by było jakby wypadki się nie zdarzały, a nawet kolizji by nie było…
  Przecież trzeba by rozwiązać wszystkie służby ratunkowe, bo po co by było utrzymywać tysiące etatów jakby nie było roboty dla nich.

 7. Co się dzieje z tymi dziewicami? Od kilku dni wypadki spowodowane przez kobiety.

 8. Fajne te umundurowanie tego strażaka w bluzie takie nie za specjalne 🤣

 9. Szkoda że kobieta ucierpiała na tym, że władze gminy Batorz mają w du.. bezpieczeństwo mieszkańców i przejezdnych. Rzadko kiedy można spotkać posypane drogi, a jedynie odśnieżone i to nie wszędzie. Niech się ktoś za nich zabierze. Dobrze że dzisiaj po wypadku posypali, szkoda że po fakcie.

 10. W głowie trzeba nie mieć nic, poza gów**m, żeby pisać takie obrzydliwe komentarze. Dla niektórych ten wpadek to ogromna tragedia, a wy tak bezrefleksyjnie rzucacie żałosnymi żarcikami i obrażacie. W internecie jednostki wybitne, anonimowi znawcy każdej z dziedzin, eksperci w każdym temacie. W rzeczywistości na zasiłku, w opierdzianych kalesonach bez jakiegokolwiek zajęcia, więc jest sporo czasu na pisanie takich głupot. Życzę wam przegrywy odrobiny godności i mimo wszystko, aby podobna sytuacja nie spotkała was osobiście. Bez odbioru.

Dodaj komentarz