Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł zdrapki i przyszedł po wygraną

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł zdrapki i przyszedł po wygraną. 30-latek z gminy Kurów usłyszał zarzut kradzieży, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

W czwartek policjanci z Puław otrzymali zgłoszenie o kradzieży zdrapek na kwotę 200 złotych z jednej z kolektur na terenie miasta. Ze zgłoszenia wynikało, że kradzieży dokonał mężczyzna, który chciał zakupić zdrapki, ale okazało się, że nie miał pieniędzy. Pracownica kolektury powiadomiła o zdarzeniu właściciela punktu oraz policję. Zapisała też numery skradzionych zdrapek.

Jak się okazało, po niedługim czasie do innej kolektury, znajdującej się w galerii handlowej w Puławach przyszedł mężczyzna, który oświadczył, że „wydrapał” 300 zł i chce odebrać pieniądze.

Kasjerka wypłaciła mu pieniądze. Chwilę później, do punktu przyjechał właściciel i przekazał pracownicy informację o kradzieży dokonanej w innej części miasta. Jak się okazało, w niedługim czasie, do galerii znowu zawitał ten sam mężczyzna. Nie zdążył dokonać żadnej transakcji bowiem domyślna pracownica od razu wezwała pracowników ochrony, którzy ujęli mężczyznę.

Był to ten sam mężczyzna, który kilka godzin wcześniej ukradł kilkadziesiąt zdrapek w innym miejscu. Złodziejem okazał się 30-latek z gminy Kurów. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Mężczyzna musi się liczyć z wyższym wymiarem kary bowiem, jak się okazało, był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

(fot. Policja)

11 komentarzy

 1. I będzie drapał ściany odliczając dni do końca odsiadki.

 2. Ukradł za 200, wydrapał za 300. Potem szczęście go opuściło.

  • Jakby miał 200 złotych, odebrałby 300.
   Potwierdził, że żeby zarobić pieniądze trzeba je mieć.

   • Pierwszy milion trzeba ukraść.
    Potem można zostać porządnym obywatelem albo politykiem 😉
    Co z wygraną ??

 3. Głupie to. Gdyby więcej tam się nie pokazał. To może, może by się upieklo.

  • „Jak się okazało, po niedługim czasie do innej kolektury…”
   Urodziłeś się głupi,czy to nabyte? O zasadach dystrybucji zdrapek i innych gier jak widzę nie ma nawet sensu tłumaczyć, bo tego tym bardziej nie zrozumiesz.

 4. Od kiedy za 200 zł. kara do 5 lat?

  • To zależy kogo okradziono. W tym przypadku państwo. A to już bardziej be. 🙂

  • Bo tu było tak
   Ukradł na 200
   Wygrał 300
   To już razem 500
   A jeszcze przyszedł po inną wygraną której nie zdążył zrealizować.
   Więc razem 5 lat 😉

 5. Nie grajcie zdrapek gościom udowodnił że to hófno warte, to samo z bukiem raz na rok wygracie 900zł w walicie w to 1500, a live to najgorsze zło i powinien zostać zakazany ludzie przepiermiczają kilkanaście tysięcy w ciągu roku około od 15-50 tys zł.
  Live to emocje, wielokrotnie udowoniono że podejmowanie decyzji pod wpływem emocji powoduje ogromne straty.
  Pokusiłem się nawet o obliczenie skuteczności graczy live w ciągu roku i wynosi ona id 7-15%, czyli wygrywa się od 8-10 do razy mniej niż Die wpłaciło.
  Lepiej pracować .
  Żeby grać live z zyskiem trzebaby mieć 5 tysięcy wolnych środków i grać wyłącznie starannie wyselekcjonowane single kilku zaledwie drużyn.
  Nie polecam nikomu szczególnie niecierpliwym.

 6. ale głąb …. przecież wiadomo ze te lotto i zdrapki to ściema

Z kraju