Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącił pieszego i odjechał, poszkodowany zmarł w szpitalu. Policja szuka świadków

Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło w Bogucinie. Kierujący prawdopodobnie pojazdem marki Volkswagen potrącił pieszego i odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowany zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło 6 sierpnia b.r. około godziny 22:40 w miejscowości Bogucin.

– Na wysokości posesji nr 97 kierujący nieustalonym pojazdem (najprawdopodobniej marki VW Golf III) w nieustalonych okolicznościach potrącił osobę pieszą. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku pieszy po przewiezieniu do szpitala zmarł na skutek odniesionych obrażeń – informuje asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Policjanci poszukują także świadków wypadku z udziałem pieszego z dnia 18 sierpnia tego roku. Do zdarzenia doszło około godziny 22 w Strzyżewicach w rejonie skrzyżowania dróg prowadzących do Niedrzwicy Dużej, Bychawy, Kiełczewic Dolnych i Bystrzycy Nowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieustalony kierujący pojazdem koloru bordowego potrącił pieszego.

Osoby, które były świadkami tych wypadków proszone są o zgłaszanie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 150 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 997.

2017-08-27 11:22:07
(fot. ilustr. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. jak zwykle 3 tygodnie po fakcie szukają świadków. choćby ktoś chciał pomóc to po takim czasie może nie połączyć faktów i nie zrozumieć, że miałby coś istotnego do zeznania w sprawie… Ja sam mimo młodego wieku nie umiem dokładnie przypomnieć sobie co widziałem 6 sierpnia tego miesiąca…… ;/

 2. Dokładnie, mimo prowadzonego postępowania policja powinna od razu prosić o pomoc .Do tej pory samochód jest już pewnie wyprostowany, odmalowany a może już zmienił właściciela i szukaj wiatru w polu.Moim zdaniem szybkość z jaką zostanie zamieszczona prośba o pomoc w znalezieniu takiego bydlaka ma decydujące znaczenie .

 3. Chamstwo i brak poszanowania nawet życia ludzkiego nie znają dzisiaj granic…w takich czasach przyszło nam żyć. Lepiej chyba nie będzie już…

 4. Poszkodowany to nie był przypadkiem Pan Józef G. (brat zastępcy wójta) z Garbowa? Kondolencje dla rodziny. Naprawdę szkoda, że tak późno ten apel o pomoc w ustaleniu sprawcy.

 5. A to było w tym roku?

 6. powtórka z historii

  Życie napisało teraz niestety podobną historię proszę zobaczyć ten materiał na YT z 2010 role się pozmieniały…. szkoda życia ludzi. Budujmy chodniki po obu stronach dróg. Zamiast hal sportowych, siłowni, boisk, budynków sportowych, najpierw zadbajmy o bezpieczeństwo. Widywałam te osoby, a teraz co już ich z nami nie ma 🙁
  https://youtu.be/AP5rKVAMJgw?t=1m44s

 7. znieczulica - okolica

  Pieszy w Bogucinie mógł nie przeżyć bo był nie trzeźwy, Wracał z pobliskiej Podolanki, kto wtedy tam był może coś wie nie możliwe że nikt nic nie widział, a może ktoś razem z nim pił? Ale to nie usprawiedliwia tego że Pan [****] był alkoholikiem. Podobnie to że był niskiego wzrostu i ma arogancką siostrę egoistkę w urzędzie nie pomogła mu w jego chorobie. Kierowca powinien się zatrzymać, a teraz to co najwyżej zgłosić się na komendzie. Nie życzę nikomu takich tragedii i takich naszych „swoich” rządzących. Kierowcy również współczuję raczej specjalnie nie potracił człowieka, a teraz musi z ty żyć, że zabił człowieka.

  • 1- co możesz wiedzieć o kierowcy skoro nie wiesz kto to ?
   2-znasz sposób na pomoc alkoholikowi ?

  • Alkoholikom na siłę nie pomożesz. Mój wujek po wieloletnich namowach rodziny zgłosił się na oddział. Po dwóch dniach się wypisał. Na siłę nikogo nie wyleczysz z używek.

 8. Niech policja jeszcze dluzej czeka, kto pamieta jakikolwiek mijany samochod po 3 tygodniach? Kpina

 9. dziwny ten wypadek jak były %

  Samobójstwo? Pojawia się tylko milczenie bo rozstrzyga się polisa kogoś z pobliskiego urzędu? Nikt nic publicznie powie ale szepcze się że Pan Józef tego dnia awanturował się w domu (z resztą nie po raz pierwszy). Na pewno był znany policji, były interwencje w tej sprawie – popił gorzałki i coś mogło się stać na drodze. Czy tak było na 100% chyba się nie dowiemy komuś cisza jest na rękę. Ważniejsza rządzą władzy i pieniądze doborowa orkiestra Małgorzaty S. z Garbowa.

Wiadomości z info112