690 680 960

Potrącił pieszą i odwiózł ją do szpitala. Policjanci szukają świadków wypadku

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło na ul. Zwycięskiej. Kierowca białego busa potrącił pieszą, następnie zawiózł ją do szpitala i odjechał.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji poszukują świadków wypadku, do którego doszło 29 listopada tego roku w Lublinie na ul. Zwycięskiej.

Kierujący nieznanym pojazdem typu bus w kolorze białym z relingami jadąc w od strony al. Kraśnickiej na oznakowanym przejściu potrącił pieszą. Następnie odwiózł poszkodowaną do szpitala na SOR i odjechał.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłaszanie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 160 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-53-07, 57-59 lub 112.

(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. Kamery pod szpitalem nie działały ?

 2. O odszkodowaniu sobie przypomniała, co? Mam nadzieję że nic nie dostanie. Niech nauczy się rozglądać przed i na psasach.

 3. Po co świadek ? Kierowca prawidłowo postąpił. karetka by wydluzyła czas. szukacie kierowcy po to żeby go ukarać .. Żałosne ? za co ? moze jakis stan zdrowia byscie opisali poszkodowanej. a kierowca by sie moze jakos dowiedzial to by jakies zadość uczunienie przesłał anonimowo. Ja bym tak zrobił. a co moze straci prawo jazdy i jeszcze grzywna?

  • Właśnie po to go szukają. Nie wiesz, jest koniec roku więc wiadomo o co chodzi w tego rodzaju służbach..

 4. Rozsądnie postąpił. Wszystkim „poszkodowanym” po miesiącu przypomina się o urazach i pieniądzach i najchętniej z tych pechowych kierowców zrobiliby sobie sponsorów do końca życia. Niestety na przejściu trzeba uważać a nie wpychać się na nie w imię pierwszeństwa potwierdzonego bezmyślnie prawem. Wszyscy wyuczeni wg starej dobrej szkoły (że zanim wejdzie się na pasy należy się upewnić o bezpiecznym ich pokonaniu) żyją i mają się dobrze. Brawo dla kierowcy, życzę mu spokojnych świąt a głupiej babie powrotu do zdrowia. A tak na marginesie – donosicielstwo to padkudna cecha.

 5. Święta idą , rodzinka uświadomiła że przydało by się parę złotych . Może nawet teraz wmówią że to było na przejściu a kto to wie gdzie to było . Kierowca dobrze postąpił , dajcie mu spokój na święta . Napijcie się wody a zakupy w biedronce , na to co was stać.

  • Przecież baranie, wszyscy kupują w Biedronce. Pokaż mi lepszą sieć? Niema. No może jeszcze Lidl ale jest nieobecny na prowicji lub niewystarczająco.

 6. kierowca od 55 lat

  Jeszcze raz się potwierdza, ze kultury jazdy szukac w Lublinie nie ma po co. Gdyby tak jeden z drugim komentujacy wprowadził swoje rady w Niemczech czy W.Brytanii, to byłby skończony mentalnie i materialnie do konca zycia. Ale w Lublinie woźnica musi miec rację, bo on, wnuk czy prawnuk rataja albo fornala ma samochód, a pieszy nie ma!

  • Ha ha ha. Jaki niby kierowca z ciebie od 55 lat? Chyba zawodowy pieszy, rowerzysta i użytkownik transportu publicznego. Boli ciebie biedaku że inni mają samochody, a ciebie nie stać? Haha a teraz dziadu na pole do roboty wypad robić, odrabiać pańszczyznę. Albo iść do pracy na etat.

  • Panie kierowca od x lat,po pańskim komentarzu to Pan Uk widział na mapie.Kultura pieszych i kierowców jak najbardziej inna,ale cała infrastruktura drogowa to porównanie księżyca i ziemi.Kto mieszkał tam,czy mieszka to wie.Tak więc to nietrafione porównanie.

 7. To jak to teraz interpretować? Niebyla to ucieczka z miesjca zdarzenia, pomoc została udzielona. Czyli wszystko jest wporzadku? Karany zato nie będzie?

  • Polonista gawędziarz

   Będzie ale nie z art o ucieczce który to jest zagrożony karą pozbawienia wolności od 2 do lat 12.
   Bedzoe miał jakieś drobne kłopoty.

 8. Policja miała nadzieję, że jej nie odwiezie i ona umrze?

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin