Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Willowa: Potrącenie dziecka

W niedzielę na ulicy Willowej w Lublinie samochód osobowy potrącił przechodzące przez ulicę dziecko.

W niedzielę przed godziną 15 na ulicy Willowej w Lublinie samochód osobowy marki Toyota potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 12-letniego chłopca. Do zdarzenia doszło w rejonie kościoła.

Poszkodowany chłopiec został przewieziony do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

Ul. Willowa: Potrącenie dziecka

(fot. lublin112)
2013-12-08 16:20:25

7 komentarzy

  1. No i takiemu kierowcy właśnie zatrzymają prawo jazdy, kiedy on może jechał spokojnie i ten chłopiec mu wszedł na przejście, albo niestety jest zima, jezdnia była oblodzona. Nikt nie zrozumie tego jeśli nie zobaczy własnymi oczami. Jeśli naprawdę była podjęta droga hamowania, to uważam że kierowca starał się zrobić wszystko co w jego mocy, ale niestety nie zawsze prawo fizyki daje nam tego czego chcemy.

  2. zawsze jest wina kierowcy,bo auto jadace w miejscu ma sie zatrzymac,a pieszy to świeta krowa,jak wprowadzą pierwszeństwo na przejściu dla pieszych to za każdą zebrą bedzie stał radiowóz i mandacik……….chory kraj

  3. Piesi też mają obowiązki art.14 Prawa o ruchu drogowym.

  4. Wystarczy zobaczyć co piesi wyprawiają np. pod Bramą Krakowską lub na Akademickiej… Tam to są dopiero święte krowy… wyłażą przed samą maskę !

  5. Spokojnie, tzn. 120km/h. Jakby jechał 50 to by było spoko.

  6. Na ulicy Willowej mieszkam 14 lat i zaobserwowałam że kierowcy rozwijają na niej predkośc do 100km/h co jest nie dopuszczalne bo jest to droga dojazdowa do osiedli.Wszyscy mądrzy kierowcy co tutaj piszą niech włączą wyobraźnię a nie głupio komentują bo może ich dziecko zostanie potracone to wtedy będą mądrzejsi.Ja jestem zdecydowanie za ograniczeniem predkości na tej ulicy mimo że jstem kierowcą.Proponuję wcześniej wstawać i wcześniej wychodzić z domu a wtedy się wszędzie zdąży .Święte krowy zostawmy w spokoju i zacznijmy od siebie moi mili kierowcy.

  7. Niech zatrzymują prawo jazdy.Jest zawsze opcja MPK a dziecka zdrowia sie nie wróci.Kierowca nie jest zwolniony z myślenia powinien przewidzieć że to droga dojazdowa do osiedli i jechać 50 na godzinę.Proponuję obejrzeć reklamę.

Z kraju