690 680 960

Poszukiwany listem gończym ukrywał się w jednym z mieszkań w Lublinie

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 30-latek ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie Lublina.

Kryminalni z Lublina wspólnie z policjantami z Bydgoszczy ustalili, że na terenie Lublina ukrywa się 30-latek poszukiwany listem gończym. Mężczyzna przebywał w jednym z mieszkań.

W poniedziałek rano lubelscy funkcjonariusze realizując te ustalenia zatrzymali mieszkańca województwa kujawsko-pomorskiego. Mężczyzna poszukiwany był od blisko 2 lat listem gończym i nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego za m.in. oszustwa.

Jeszcze dzisiaj 30-letni mieszkaniec województwa kujawsko pomorskiego trafi do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

10 komentarzy

 1. dziargi na szyi , każdy kto ma tatuaże na szyi , twarzy i nogach to niebezpieczny kryminalista

 2. Endriu, Tai Woffinden ma dziary na szyi, czy też jest niebezpiecznym kryminalistą?

  • co tu bedziesz tłumaczył pokomunistycznemu dziadowi, jemu poprzedni system mózg wyprał i jak już raz coś w makówce zakodowano tak to zostanie do usranej śmierci, klapki na oczach, matka boska częstochowska na piersi, cebula w doopie i ograniczony światopogląd.

   • Aleś ty mundry i jaki nowoczesny. Kiep w czerwonych rurkach i niebieskimi kudłami.

    • Pan „Nowoczesny” wytatuował sobie po pijaku jakiego bohomaza w widocznym miejscu, a że wymazać się tego nie da – to lepiej za wszelką cenę utwierdzać siebie o swoje wyjątkowości/nowoczesności itp.

     • po pijaku to cie robiono i to w widocznym miejscu gdzie każdy z osiedlowych wujków dodał coś od siebie do twojego bogatego kodu genetycznego, a wyskrobać się tego nie dało gdyż było za późno bo wytrzeźwiała i zorientowała się w całej sytuacji jak już główką na świat wychodziłeś.

    • ciekawa osoba musi być ten twój tatuś skoro tak wygląda jak go opisałeś. ciekawe imię ci dał, emanuel, pewnie po wakacyjnej sympatii z wypadu do tunezji.

 3. pytanie, miał zasądzoną karę 5 lat odsiadki ale odpowiadał z wolnej stopy? taki groźny a podczas wyroku co? siedział w domu a na sali był adwokat?

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas