Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Poszła z wnukami na Słoneczny Wrotków, usłyszała śpiewy „Je*ać PiS”. „Nie przystoi miejskiej spółce urządzać takie imprezy” (wideo)

Okrzyki „Je*ać PiS” wznoszone podczas imprezy odbywającej się na terenie eventowym ośrodka Słoneczny Wrotków wzburzyły czekającą na wejście na baseny kobietę. Zapewnia ona jednak, że nie jest „moherową babcią”, chodzi jej tylko o wnuki.

86 komentarzy

 1. Im więcej takich szuj tym bardziej wygrywa PIS. Nic nie pomaga, dwoją się i troją a tu nic. Haha

 2. Witamy się je…PiS! Zamiast dzień dobry m

 3. ***** ***

 4. Ze spuszczonymi spodniami? Powodzenia. Zaplączesz się we własne nogawki.

 5. Taa niech liczą na tfuska, nie dość że lote na brukselki zrobil, na prezydenta jaj nie miał zeby startować to teraz szprechac będzie zeby do korytka się dopchać…

  • mmm… jak to możliwe że żyjesz z ujemna inteligencją? A teraz napisz jeszcze raz, po Polsku, bo lepiej szprechac niż tak kaleczyć rodzimy język. No chyba że jesteś prawdziwy Wolak, to co innego.

 6. Co za zbiorowisko „pustaków”. Pokażcie wyraźnie mordy tych śpiewających i głośnych „dobroczyńców Narodu”. Niech sprawdzę czy czasem nie ma tam mojego sąsiada. Ojciec za młodu karmił go czopkami żeby teraz czerwonemu dziadostwu lekko i daleko w tyłek wchodził. Widzę, że ta zebrana patologia na scenie też na czopkach jest chowana.

  • skoro nawet Lublin sie ruszył…to juz niedługo zniknie taka pisiorowa zaraza jak ty

   • tu nie chodzi o politykę ale o wychowanie człowieka i kulturę osobistą. Swoje poglądy można wyrażać w inny sposób. Ale czeresniaki najechali Lublin, odpadów nie segregują, słów używać nie potrafią, same bluzgi. Odpadów nie segregują. Parkować nie potrafią.

  • Jesteś wieśniaku głupszy niż ustawa przewiduje. Na jakim świecie ty żyjesz? Dziś większość ludzi tak myśli. Ludzie nienawidzą PiS za zło i podłośc jaka wyrządzają temu Państwu i jego obywatelom. Zniszczyli wizerunek Polski na Zachodzie. Nas zadłużyli i ośmieszyli.

   • Niezidiociały mimo bulu

    Pewnie tobie(specjalnie z małej) słoma wystaje z butów a innych wyzywasz od wieśniaków – no ale czego się spodziewać po konsumencie . Większość – czyli ty jewropejczyk od zmywaka i patelni , nie wyrażaj sie o większości bo nią nie jesteś wizerunkowy usługodawco obcych !!!! Ciekawe na czyich usługach jesteś skoro tak bredzisz o wizerunku – na żądanie . Musisz być uzależniony od kołchozu skoro tak Cie do nich ciągnie .
    Proponuję również rozjaśnić pogląd co do zadłużania Polski i kradzieży majątku narodowego : kto,co i kiedy !!? Powodzenia w zdobywaniu wiadomości poza znanymi stacjami .

 7. To lewacka tolerancja w pełnej okazałości….

 8. Niech dzieci wiedzą jaka jest prawda
  ***** ***

 9. robta co chceta...

  Tyle mają do powiedzenia i zrobienia …..

 10. i ja muszę zapie na 500+ dla takich pustaków

Z kraju

Polityka i społeczeństwo