690 680 960

Pościg za audi na Felinie, czterech mężczyzn zatrzymanych. Jeden zaatakował funkcjonariusza, drugi znieważył (zdjęcia)

Pościgiem zakończyła się próba zatrzymania do kontroli auta, na terenie osiedla na Felinie. Wszystkie podróżujące pojazdem osoby zostały zatrzymane, dwie z nich staną przed sądem.

We wtorek około godziny 22:30 policyjni wywiadowcy patrolując teren osiedla na Felinie zwrócili uwagę na audi, w którym podróżowały czterech młodych mężczyzn. Postanowili poddać pojazd kontroli. Kierowca zignorował jednak dawane mu znaki do zatrzymania i zaczął uciekać. Nie reagował też na sygnały świetlne i dźwiękowe ścigającego go radiowozu.

Kierowca audi zatrzymał się dopiero, kiedy wjechał w ślepą uliczkę i dostrzegł, że dalej już nie pojedzie. Część z podróżujących pojazdem osób, postanowiła uciekać pieszo. W trakcie pościgu jeden z nich zaatakował biegnącego za nim funkcjonariusza. Jak się okazało, 26-latek był poszukiwany przez prokuraturę.

Ostatecznie wszyscy czterej mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni na komisariat. Dwóch z nich, w tym 17-latek zostali zwolnieni. Pozostali dwaj odpowiedzą za czynną napaść i znieważenie funkcjonariusza. Poszkodowany policjant trafił do szpitala. Policjanci ustalają również, dlaczego mężczyźni zaczęli uciekać, oraz czy nie mają na swoim koncie czynów zabronionych.

(fot. lublin112)

51 komentarzy

  1. Supermen jakoś dużo masz tych informacji nie dobrze to wygląda i tak na marginesie nie kłam na litość boska bo to nie ładnie Co do kometujacego Was chlope wygląda na to że ty masz mamuśkę cofnięta skoro takie brednie piszesz ogólnie większość komentujących patologia ale cóż gry cie dalej karma wraca

  2. Pies teletubis he he nie chce odstawać od teletubis z miasta he he żałosne panienki chłodzące z torebkami

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas