690 680 960

Portfel z gotówką leżał na parkingu. Na szczęście trafił w ręce uczciwego znalazcy

Mieszkaniec Krakowa natrafił na portfel z gotówką i karatami bankomatowymi na jednym z parkingów w Suścu. Dzięki uczciwej postawie znalazcy, zguba wróciła już do właścicielki.

W minioną sobotę tomaszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Krakowa, z którego wynikało, że na parkingu przed jednym ze sklepów w Suścu natrafił na portfel z pieniędzmi, kartami płatniczymi i dokumentami.

Znalezione rzeczy mężczyzna miał przekazać kierowniczce sklepu, przy którym znalazł przedmioty, ponieważ sam spieszył się w dalsza podróż. Na miejscu policjanci ustalili, że właścicielką portfela jest 25-latka z gminy Susiec.

Mundurowi jeszcze tego samego dnia zwrócili zgubione przedmioty kobiecie, która nie kryła radości z ich odzyskania. Uczciwy znalazca, swoją postawą zasłużył na pochwałę. Dzięki jego uczciwości, zgubione rzeczy szybko wróciły do swojej właścicielki.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

5 komentarzy

  1. „Uczciwy znalazca, swoją postawą zasłużył na pochwałę.” i… 10% znaleźnego.

  2. A Franio jak każdy wyborca opozycji tylko czeka, aby się obłowić na ludzkim nieszczęściu.

    • ach tak wszechpotężna opozycja. czyli działają w zmowie z rządem? ci przy korycie doprowadzają ludzi na skraj nędzy, a opozycja „obławia się” na tym nieszczęściu, tylko jakoś nikt nie wie jak?

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas