Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Porsche przewróciło ciężarówkę przewożącą butle gazowe. Groźne zderzenie na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Porsche uderzyło w bok ciężarówki, która wytrącona z toru jazdy przewróciła się na bok. Pojazd przewoził butle gazowe, częściowo wypadły one na jezdnię i pole.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 12 w miejscowości Łykoszyn w gminie Telatyn w powiecie tomaszowskim. Na skrzyżowaniu dwóch dróg powiatowych z Tyszowiec do Poturzyna oraz z Telatyna do Starej Wsi zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Tomaszów Lubelski oraz OSP Telatyn, Łaszczów i Nabróż, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W wyniku tego porsche uderzyło w bok ciężarówki, która wytrącona z toru jazdy przewróciła się na bok. Pojazd przewoził butle gazowe, częściowo wypadły one na jezdnię i pole.

Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Policjanci prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn kolizji.

Porsche przewróciło ciężarówkę przewożącą butle gazowe. Groźne zderzenie na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Porsche przewróciło ciężarówkę przewożącą butle gazowe. Groźne zderzenie na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Porsche przewróciło ciężarówkę przewożącą butle gazowe. Groźne zderzenie na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Porsche przewróciło ciężarówkę przewożącą butle gazowe. Groźne zderzenie na skrzyżowaniu (zdjęcia)

W sobotę 14 listopada o godzinie 12:04 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego i…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna W Telatynie Sobota, 14 listopada 2020

(fot. OSP Telatyn – DZIĘKUJEMY!)

27 komentarzy

 1. po co marnuja wode na butle na polu przeciez sie nei zagrzaly

  • kolejny ekspert, który wie lepiej? Jak się nie znasz, to nie siej zamętu

   • Bo nie ma tu sensu podawanie wody. Trzeba było je sprawdzić i stawiać, a nie myć.

    • Jaki odważny przed kompem. Jak byś dostał polecenie sprawdzenia takich butli w realu, to byś majty prał przez miesiąc na same wspomnienie.

     • Rozbawiłes mnie młody ???

      • Cieszę się, że taki zabawny jesteś. No to teraz podejdź do takiej butli, której stan nie jest znany, ze świadomością istnienia ładunków elektrostatycznych.
       Bierz się za pranie.

       • Zenek kierowca żuka

        bez żadnego problemu bym je po zbierał.

       • Ładunki elektrostatyczne nic tu nie mają do rzeczy.
        Podejrzewam, że jesteś strażakiem jednej z OSP, biorących udział w opisywanych działaniach. Moja rada: poproście kolegów z grupy specjalistycznej z Zamościa o szkolenie. Wytłumaczą Wam, co robić i clna co uważać przy zdarzeniach z butlami propan-butan i acetylen. Na razie błądzisz młody kolego. Powodzenia ?

  • polewają żeby urosły większe

 2. prosię z prawejh wyjechało a ciężarówa po tych betonach = to równorzędne czy prosiak miał pierwszeństwo ?

 3. Wkoło reklamy marlboro porsche jest życie lepsze jest życie gorsze

 4. facet przynajmniej ma fajna bryczke , cos pokazal i cos osiagnal , a wy dziady tylko komentowac umiecie hehehehehe smieje sie z was gdy jezdze swoja E60 535d i wyprzedzam wszystkie powolniaki pokazujac im to i owo hehehehehe

  • Tobie bimber tośmy już wlepili niewyobrażalną ilość mandatów a na dniach z komornikiem wparujemy na egzekucję za niezapłacone .

  • Chyba miał, głąbie.

  • Krystian from Dżamajka

   Przywalić w tira tak żeby go przewrócić nie jeden młody sebix w swoim gruzie chciałby to osiągnąć. A tak na serio to PORS#E to na gaz było kumpel był na miejscu jest film na youtub?

  • Biedaku co ty możesz pokazać jak już nie masz prawa jazdy bo poszło za punkty. Pozostał traktor i pole w Dysie .. tam poszalejesz tylko pamiętaj : pod buraki skiba równa.

 5. Do bibera: przewrócenie ciężarówki wypełnionej butlami to żadne osiągnięcie…

 6. Widzę, że – jak zwykle – okoliczne OSP zleciały się jak sępy do padliny. Czy ktoś to koordynuje? Relatywnie często widzę jak do małej stłuczki zjeżdża się państwowa plus 3-5 pojazdów OSP… Brakuje chłopakom rozrywki?

  • Jak marianescu wy***li do rowu i nikt nie przyjedzie to będzie się cieszył, czy żebrał o kilka OSP?

  • Dla twojej informacji jednostki OSP wysyła powiatowe stanowisko kierowania a nie jest to jakaś samowolka. A po za tym było duże zagrożenie(wywrócenie ciężarówki z butlami z gazem.)

 7. Ojojoj, ale sie narobiiiiłooo !!!
  Pies tam pies butle, (każdego na taką chociaż jedną,stać), ale „prosiaka” to już szkoda, bo jeden kredyt nie spłacony, a tu mus drugi brać…

 8. Bimmer kup sobie coś nowszego. E60 to już stary gruz – zwłaszcza w dieslu. Już od kilkunastu lat nie produkują tej korozji. Jeździ wolno i pali dużo. Nie widzę powodu żeby się podniecać. Na dzień dzisiejszy przedstawiciele handlowi mają szybsze passaty.

 9. to w końcu, który któremu nie ustąpił pierwszeństwa ???
  proste skrzyżowanie, pierwszeństw ma gośc po prawej !!!

 10. Skąd PORSHE ?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo