690 680 960

Porsche przewróciło ciężarówkę przewożącą butle gazowe. Groźne zderzenie na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Porsche uderzyło w bok ciężarówki, która wytrącona z toru jazdy przewróciła się na bok. Pojazd przewoził butle gazowe, częściowo wypadły one na jezdnię i pole.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 12 w miejscowości Łykoszyn w gminie Telatyn w powiecie tomaszowskim. Na skrzyżowaniu dwóch dróg powiatowych z Tyszowiec do Poturzyna oraz z Telatyna do Starej Wsi zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Tomaszów Lubelski oraz OSP Telatyn, Łaszczów i Nabróż, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W wyniku tego porsche uderzyło w bok ciężarówki, która wytrącona z toru jazdy przewróciła się na bok. Pojazd przewoził butle gazowe, częściowo wypadły one na jezdnię i pole.

Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Policjanci prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn kolizji.

W sobotę 14 listopada o godzinie 12:04 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego i…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna W Telatynie Sobota, 14 listopada 2020

(fot. OSP Telatyn – DZIĘKUJEMY!)

27 komentarzy

 1. po co marnuja wode na butle na polu przeciez sie nei zagrzaly

  • kolejny ekspert, który wie lepiej? Jak się nie znasz, to nie siej zamętu

   • Bo nie ma tu sensu podawanie wody. Trzeba było je sprawdzić i stawiać, a nie myć.

    • Jaki odważny przed kompem. Jak byś dostał polecenie sprawdzenia takich butli w realu, to byś majty prał przez miesiąc na same wspomnienie.

     • Rozbawiłes mnie młody 😉😉😉

      • Cieszę się, że taki zabawny jesteś. No to teraz podejdź do takiej butli, której stan nie jest znany, ze świadomością istnienia ładunków elektrostatycznych.
       Bierz się za pranie.

       • Zenek kierowca żuka

        bez żadnego problemu bym je po zbierał.

       • Ładunki elektrostatyczne nic tu nie mają do rzeczy.
        Podejrzewam, że jesteś strażakiem jednej z OSP, biorących udział w opisywanych działaniach. Moja rada: poproście kolegów z grupy specjalistycznej z Zamościa o szkolenie. Wytłumaczą Wam, co robić i clna co uważać przy zdarzeniach z butlami propan-butan i acetylen. Na razie błądzisz młody kolego. Powodzenia 🙂

  • polewają żeby urosły większe

 2. prosię z prawejh wyjechało a ciężarówa po tych betonach = to równorzędne czy prosiak miał pierwszeństwo ?

 3. Wkoło reklamy marlboro porsche jest życie lepsze jest życie gorsze

 4. facet przynajmniej ma fajna bryczke , cos pokazal i cos osiagnal , a wy dziady tylko komentowac umiecie hehehehehe smieje sie z was gdy jezdze swoja E60 535d i wyprzedzam wszystkie powolniaki pokazujac im to i owo hehehehehe

  • Tobie bimber tośmy już wlepili niewyobrażalną ilość mandatów a na dniach z komornikiem wparujemy na egzekucję za niezapłacone .

  • Chyba miał, głąbie.

  • Krystian from Dżamajka

   Przywalić w tira tak żeby go przewrócić nie jeden młody sebix w swoim gruzie chciałby to osiągnąć. A tak na serio to PORS#E to na gaz było kumpel był na miejscu jest film na youtub😁

  • Biedaku co ty możesz pokazać jak już nie masz prawa jazdy bo poszło za punkty. Pozostał traktor i pole w Dysie .. tam poszalejesz tylko pamiętaj : pod buraki skiba równa.

 5. Do bibera: przewrócenie ciężarówki wypełnionej butlami to żadne osiągnięcie…

 6. Widzę, że – jak zwykle – okoliczne OSP zleciały się jak sępy do padliny. Czy ktoś to koordynuje? Relatywnie często widzę jak do małej stłuczki zjeżdża się państwowa plus 3-5 pojazdów OSP… Brakuje chłopakom rozrywki?

  • Jak marianescu wy***li do rowu i nikt nie przyjedzie to będzie się cieszył, czy żebrał o kilka OSP?

  • Dla twojej informacji jednostki OSP wysyła powiatowe stanowisko kierowania a nie jest to jakaś samowolka. A po za tym było duże zagrożenie(wywrócenie ciężarówki z butlami z gazem.)

 7. Ojojoj, ale sie narobiiiiłooo !!!
  Pies tam pies butle, (każdego na taką chociaż jedną,stać), ale „prosiaka” to już szkoda, bo jeden kredyt nie spłacony, a tu mus drugi brać…

 8. Bimmer kup sobie coś nowszego. E60 to już stary gruz – zwłaszcza w dieslu. Już od kilkunastu lat nie produkują tej korozji. Jeździ wolno i pali dużo. Nie widzę powodu żeby się podniecać. Na dzień dzisiejszy przedstawiciele handlowi mają szybsze passaty.

 9. to w końcu, który któremu nie ustąpił pierwszeństwa ???
  proste skrzyżowanie, pierwszeństw ma gośc po prawej !!!

 10. Skąd PORSHE ?

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas