Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Poranny wypadek w Dęblinie. Skoda uderzyła w drzewo, interweniował śmigłowiec LPR

W poniedziałek rano na jednej z ulic Dęblina doszło do poważnego wypadku. Kierowca skody stracił panowanie nad pojazdem, a następnie auto uderzyło w przydrożne drzewo. 20-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 7.00 w Dęblinie na ul. Stawskiej. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie, z którego wynikało, że w przydrożne drzewo uderzył pojazd osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na łuku drogi kierujący osobową skoda 20-letni mieszkaniec powiatu ryckiego najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna podróżował sam. Doznał on obrażeń ciała i został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala – relacjonuje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z ryckiej Policji.

Obecnie w miejscu zdarzenia pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Mundurowi apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zasad i przepisów ruchu drogowego.

11 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa ®

  Znów w przydrożne drzewo uderzył pojazd osobowy. A pisałem, prosiłem, apelowałem nawet:
  Istnieje wyższa konieczność poszerzenia poboczy o jakieś marne 100 metrów.

 2. Odkrył cechy liści na jezdni

 3. Dziadek ze Slamsowa ®

  Tak à propos drzewa,przypomniał mi się stary kawał:
  Na górskiej serpentynie o jedyne w okolicy drzewo rozbił się samochód, przyjechali policjanci stwierdzili zgon wszystkich w środku i rozglądają się bezradnie za świadkami. Zobaczyli bacę pasącego owce podchodzą i pytają:
  – Może wiecie baco jak do tego doszło ?
  – A wim… – przytaknął baca
  – To powiedzcie – policjanci indagują jedynego świadka
  – A widzita panocki to drzewo co sie ło niego samochód rozbił ?
  – Widzimy… – przyznali policjanci
  – A uni nie widzieli… – stwierdził baca

 4. Na 99% jakiś rower wymusił mu pierwszeństwo.

 5. szybciej powinien jechac

 6. Ta droga ma to do siebie że jest droga w lesie jest niemal cały czas mokra ma ostre zakręty niektóre są źle wyłożone więc wypadki są tu norma w tym też te śmiertelne

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo