Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ponad kilogram narkotyków w garażu 40-latka

Kryminalni z Łukowa zatrzymali 40-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Łukowscy kryminalni ustalili, że 40-letni mieszkaniec Łukowa może mieć środki odurzające. Policjanci posiadali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej przechowuje narkotyki w swoim garażu.

Kiedy mundurowi pojawili się na miejscu, 40-latek twierdził, że nie ma żadnych narkotyków oraz nie ma nic wspólnego z takim procederem. Funkcjonariusze jednak nie uwierzyli w zapewnienia mężczyzny i przeszukując jego garaż odnaleźli pojemnik z brązowo-brunatną substancją, foliowe woreczki i „zawiniątka z szarym proszkiem”. Po sprawdzeniu okazało się, że było to prawie kilogram haszyszu i ponad 400 gramów mefedronu.

Narkotyki zostały zabezpieczone, a 40-latek noc spędził w policyjnej celi. Policjanci zabezpieczyli też u mężczyzny elektroniczną wagę i pieniądze w kwocie ponad 5 tysięcy złotych.

Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, a prowadzący postępowanie policjanci ustalają, skąd 40-latek posiadał narkotyki oraz dla kogo były przeznaczone.

(fot. Policja Łuków)

6 komentarzy

  1. Te narkotyki powinni mu udostępnić w celi bez kibla. Niechby pokazał, że to na własny użytek.

  2. Takie bydle wpycha to dzieciom,on i jemu podobni zabijają dzieci,młodzież, ale dostanie ze dwa lata i to może w zawiasach,ale jakby ktoś w podziękowaniu za ten proceder połamał mu łapy to by dostał więcej i to bezwzględnej odsiadki

    • Cham bity deską:)

      nie wpycha tylko młodzież sama oto prosi co ty wczoraj się urodziłeś/urodziłaś?jakby nie było chętnych na kupno to by facet nie miał zarobku i by nie sprowadzał tego badziewia, ale skoro jest na to popyt, młodzież sama się zabija sięgając po narkotyki nikt im nie wpycha,nikt nie łapie i siłą nie szprycuje a tego typu komentarze to wstawiają rodzice którzy nic nie wiedzą o swoich dzieciach, a potem zdziwienie, no bo jak mój Jaś czy tam Małgosia w życiu nie mieli odczynienia z narkotykami..aha tak na pewno:)

    • C.B jestem z Tobą

  3. Ładny haszyk

Z kraju

Polityka i społeczeństwo