Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Ponad 600 zgonów z powodu COVID-19 w kraju. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

Minionej doby zarejestrowano 638 kolejnych zgonów z powodu COVID-19. W całym kraju odnotowano ponad 13,5 tys. kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem.

51 komentarzy

 1. Myślenie nie jest waszą najmocniejszą stroną, niestety.

 2. je.bać pis i jego fałszywą pandemię

  • ***** wszystkie rządy światowe.

  • Cieszę się że myślisz by dać nam zarobić. Czekamy na Ciebie.

   • Rozumiem, ze to promocja szczepień – i słusznie! Najwiecej wyciągniecie na zaszprycowanych – Portugalia (zaszczepienie 90%) kolejny raz bije rekord zarażeń. Tym razem 28 659. Najwięcej od początku pandemii. Codziennie przyjmuje się ok. 1000 osób do szpitali. Nie ma już sensu doszukiwać się tam niezaszczepionych, bo ich nie ma.

    • Po co kłamiesz ? Nie przyjmuje się codziennie do szpitala 1000 osób, tylko niespełna tysiąc przebywa w szpitalach, 1000 osób rozumiesz? nie kłam i nie manipuluj. 28 tys, nowych przypadków, a zgonów 16, 88% zaszczepionych. Także teraz odpowiedz sobie, czy szczepienia chronią przed zgonem i ciężkim przebiegiem choroby? Chronią i w żaden sposób temu nie zaprzeczysz i nie podawaj danych w manipulacyjny sposób.

     • Naucz się czytać z zrozumieniem. Szczepienia nie chronią przed niczym co widać jak na dłoni jedyne co mozesz zyskać to toksynę w organizmie i NOP

     • Tak więc rok 2021 zamykamy dość intrygującą obserwacją, że mamy pełną jawność danych o zgonach „na covid” i jednocześnie pełną tajność danych o wszystkich zgonach z podziałem na zaszczepionych i nieszczepionych.
      NIZP-PIB odmawia udostępnienia danych o wszystkich zgonach Polaków zaszczepionych i nieszczepionych na COVID-19 -urząd odmawia udostępnienia danych o wszystkich zgonach pod pretekstem „kultu pamięci osób zmarłych” skoro równocześnie udostępnia się publiczne dane o zgonach „na covid-19”.
      Odpowiedź MZ na skargę do WSA w związku z nieudostępnieniem danych o wszystkich zgonach osób zaszczepionych – najciekawszy fragment z strony siódmej: „Jednocześnie z uwagi na fakt, iż Wnioskodawca wniósł o udostępnienie danych, które mogą być błędnie interpretowane lub celowo użyte do próby wykazania szkodliwości szczepień przeciw COVID-19…”

 3. Nie przez covid tylko ktoś ich nie wyleczyl z tego wirusa

  • Nie po to ktoś stworzył tego wirusa żeby go teraz zwalczyć trzeba się jeszcze nałapać pieniędzy.

 4. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami (dawniej chłop bez ostróg)

  Dobrze, że zmarło ponad 600 osób, bo zwolniły się łóżka i respiratory dla bardziej potrzebujących, leżących w kolejkach.

 5. Dzbany betonowe nie chcą się szczepić to tak będzie.

 6. Zabawa zacznie się w styczniu /Sylwester……/

 7. Nuda….muszą wymyśle coś nowego bo już mało kto się boi.

 8. Obserwuje i wiem jedno, jak posłuchacie mądrych komentarzy tutaj, to prawda was wyzwoli.
  Naprawdę.

 9. Nigdy się nie poddawajcie i szukajcie prawdy, który ja wam przekazuję.

 10. Napiszcie ile osób umiera równolegle na inne choroby, okaże się jak nisko upadliście z tą covidową propagandą!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo