Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ponad 160 masztów z flagami ustawią w naszym regionie. Staną w większości gmin województwa [LISTA]

W zdecydowanej większości gminy z województwa lubelskiego uzyskały już odpowiednie poparcie mieszkańców dzięki czemu na ich terenie ustawiony zostanie maszt z flagą narodową. Największe zanotowano w Świdniku, najmniejsze w gminie Ulhówek w powiecie tomaszowskim.

71 komentarzy

 1. Patriotyzm na pokaz nic więcej.

  • Zgadzam się z przedmówcą. Prawdziwi patrioci noszą maseczki, płacą podatki i nie atakują innych ludzi, którzy nie zgadzają się z ich poglądami. I nie parkują w miejscach niedozwolonych w niedzielę koło kościołów.

 2. Obstawiam, że w środku beda nadajniki 5G. Teraz czekamy na szczepionki i chipem. Innego powodu nie widze. Tylko czekać jak śmiech przerodzić sie w płacz.

  • Wcale bym się nie zdziwił jakby chodziło o 5G. W Norwegii to co drugi dom stoi oflagowany, wiadomo za własne.

  • A nawet jeżeli będzie 5G, to tylko konkretna częstotliwość działania usług telekomunikacyjnych. Coraz więcej ludzi korzysta z coraz szybszych telefonów to i internet w nich niech się rozwija… Innymi słowy usługi rosną.

   A odnośnie masztów, przecież jeżeli miasto jakieś chce, to samo sobie może postawić maszt, nie musi być jakiś konkurs…

  • Ciekawe od kiedy w szpitalu psychiatrycznym jest dostęp swobodny do internetu dla podopiecznych?

 3. Brzydkie to, niekształtne, niepotrzebne, pic na wodę pod publiczkę, marnowanie publicznych pieniędzy, ale Polska to bogaty kraj, stać nas i na to i ma ławeczki multimedialne.

 4. Zaczyna w szpitalach brakować worków na zwłoki a ci znowu znaleźli sposób jak ukręcić parę złotych na stawianiu nikomu niepotrzebnych masztów.
  Już wam ławeczki niepodległości nie wystarczają?!

  • Dokładnie. Fajnie wydaje się pieniądze podatników. A najfajniej wydaje się je wbrew ich interesom i najpilniejszym potrzebom. Pandemia szaleje? Brak miejsc w szpitalach? A walniemy wam 160 masztów z flagami! Cieszycie się?

 5. POLITYCY TO ZŁODZIEJE!

  NIEZŁY KAMUFLAŻ..
  POLSKA PRZESTAJE POWOLI BYĆ POLSKĄ A ONI MASZTY CHCĄ STAWIAĆ..
  PRZECIEŻ TU O PIENIĄDZE I KONTRAKTY CHODZI..
  ILE TEN MASZT W LUBLINIE KOSZTOWAŁ???
  NIE ZE 2-3 RAZY WIECEJ NIŻ POWINIEN???

  • No przecież nie zrobią czegoś, gdy nie przytną na boku ze 300%, ale tak robią od wojny, niezależnie od frakcji. Poza tym flagi łatwo zmieniać. Bystrzy Amerykanie nie czują że stali się US-Raelem. My za to nie mamy wątpliwości że po wygranej Bidena ( który pochodzi od narodu wybranego jak połowa naszego rządu, wymiaru sprawiedliwości, służb itd. ) gdy przepchają 447 skończą go spłacać, zasiedlać Pl, to będą zmieniać flagi na podwójne.

 6. DURNIE ! Tak jak na Ukrainie Ukry wszędzie od dawna wieszaja swoje flagi że to ich Kraj! To teraz tutaj na wschodzie Polski tosamo się robi.

 7. Kiedyś było 1000 szkół na tysiąclecie państwa polskiego, masowe budowanie szpitali.

  A teraz? Komu tam potrzebne jakieś szpitale czy szkoły. Maszty z flagami wystarczą nam za wszystko.

 8. Z tego co czytałem – maszty mają być współfinansowane z funduszu COVID. Każda szanująca swoich mieszkańców gmina powinna zrezygnować.

 9. tarcza antykryzysowa, pewnie brat któregoś ministra ma za dużo stali i nie ma co z nią zrobić, stawiać maszty tylko pamietajcie żeby koszt podbić conajmniej do 1 mln zł. bez sensu robić za taniej bo to jak podróbka.

 10. korupcja i pranie pieniedzy nic wiecej